Sniper Honor

Sniper Honor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi9 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33M) Android indir

Sniper Honor Android Sniper Savaş Oyunu

Sniper Honor indir, Android platformlar için özel olarak geliştirilen 3D keskin nişancı oyununda keskin nişancı (sniper) tüfeğinle onurun için savaşıyorsunuz.

Sniper Honor Android oyununda profesyonel bir suikastçı olarak yaşıyorsunuz. Soğukkanlı bir şekilde onurunuz için savaşın parolasıyla keskin nişancı tüfeğini kullandığınız Android savaş oyunudur.

Android 3D keskin nişancı oyununda en iyi silah deneyimini ve mükkemmel grafikler ile gerçekci savaş sahnelerini sunmaya çalışıyorsunuz. Şehirde bulunan çetelere karşı yada suç kuvvetlerinin en üstünde bulunan lideriyle kırana kıran bir savaş mücadelesi veriyorsunuz. Sniper Honor oyununda çok dikkatli olmanız gerekiyor çünkü herşey göz açıp kapayıncaya kadar olup bitiyor.

Sniper Honor oyununda şehir içinde bulunan çete üyelerini, kötü liderleri ve vahşi çeteleri keskin nişancı tüfeğiyle etkisiz hale getiriyorsunuz. Gerçek hayattaki keskin nişancı tüfekleri bulunan Sniper Honor oyununda görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Görevleri tamamlayarak sniper silahınızı en iyi güç için takviyeler yapabiliyorsunuz.

En iyi sukiastçi için size karşı savaşan düşmanlarınızı yok etmek için savaştığınız 3D keskin nişancı oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Sniper Honor Android oyunu sadece Android platformlara özel olarak geliştirilmiştir.

  Benzer Programlar

 • Evolution 2 Battle For Utopia Evolution 2 Battle For Utopia
  İngilizceÜcretsiz40M
 • Ramageddon Ramageddon
  İngilizceÜcretsiz87M
 • Guide Shadow Fight 2 Titan Guide Shadow Fight 2 Titan
  ingilizceÜcretsiz6.20 MB
 • Battlelands Strike Battlelands Strike
  İngilizceÜcretsiz35M
 • Sniper Honor HAKKINDA YORUM YAZIN