Sniper Honor

Sniper Honor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33M) Android indir APK indir

Sniper Honor Android Sniper Savaş Oyunu

Sniper Honor indir, Android platformlar için özel olarak geliştirilen 3D keskin nişancı oyununda keskin nişancı (sniper) tüfeğinle onurun için savaşıyorsunuz.

Sniper Honor Android oyununda profesyonel bir suikastçı olarak yaşıyorsunuz. Soğukkanlı bir şekilde onurunuz için savaşın parolasıyla keskin nişancı tüfeğini kullandığınız Android savaş oyunudur.

Android 3D keskin nişancı oyununda en iyi silah deneyimini ve mükkemmel grafikler ile gerçekci savaş sahnelerini sunmaya çalışıyorsunuz. Şehirde bulunan çetelere karşı yada suç kuvvetlerinin en üstünde bulunan lideriyle kırana kıran bir savaş mücadelesi veriyorsunuz. Sniper Honor oyununda çok dikkatli olmanız gerekiyor çünkü herşey göz açıp kapayıncaya kadar olup bitiyor.

Sniper Honor oyununda şehir içinde bulunan çete üyelerini, kötü liderleri ve vahşi çeteleri keskin nişancı tüfeğiyle etkisiz hale getiriyorsunuz. Gerçek hayattaki keskin nişancı tüfekleri bulunan Sniper Honor oyununda görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Görevleri tamamlayarak sniper silahınızı en iyi güç için takviyeler yapabiliyorsunuz.

En iyi sukiastçi için size karşı savaşan düşmanlarınızı yok etmek için savaştığınız 3D keskin nişancı oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Sniper Honor Android oyunu sadece Android platformlara özel olarak geliştirilmiştir.

    Benzer Programlar

  • Plants Vs. Zombies Free Apk Plants Vs. Zombies Free Apk
    TürkçeÜcretsiz65.00 MB
  • Shadow Fight 2 Apk indir Shadow Fight 2 Apk indir
    ingilizceÜcretsiz86.1 MB