SEGA Heroes

SEGA Heroes

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm45.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu99M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (99M) iOS indir Android indir

SEGA Heroes Android Online Aksiyon Oyunu

SEGA Heroes indir, SEGA karakterlerinin yer aldığı mobil oyunda üçlü eşleştirme bulmacaları ile oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir Android dövüş oyunudur.

SEGA karakterleriyle bir takım kurup Dremagen ve onun şeytani klon ordusuna karşı savaştığınız Android dövüş oyunudur. Üçlü eşleştirme temelli dövüş oyununda Sonic The Hedgehog, Super Monkey Ball, Shinobi, Golden Axe, Streets of Rage ve diğer SEGA karakterleri yer alıyor.

SEGA Heroes oyununda SEGA evrenini kurtarmak için savaştığınız aksiyon dolu bulmacalı dövüş oyunudur. Oyunda SEGA evrenini keşfediyor ve kendi eğemenliğinizi kurmak için kötülere karşı savaşıyorsunuz. Dremage ve Dr. Eggman Robotnik de yardımıyla gizemli ve kötü bir komplo kuran karakterlere karşı mücadele ediyorsunuz.

Tuzağa düşen SEGA karakterlerini kurtarmak için savaş arenalarında bulmaca objelerini eşleştirerek aksiyona giriyorsunuz. Dövüş oyununu eğer hayatta kalma modunda oynarsanız mücadeleyi terk ettiğinizde oyun sonlanıyor. Eğer isterseniz bölüm bölüm ilerliyorsunuz. Her bölümde farklı karakterlerle karşılaşıyor ve yeni görevleri yapmak için çabalıyorsunuz.

SEGA Heroes Android oyunda canlı etkinliklere katılıyor ve düşmanlarınızı yendiğiniz taktirde ödüllerin sahibi oluyorsunuz. Tek başınıza bir klan kurup takım arkadaşlarınızla birlikte savaşlara katılıyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Minecraft Deneme Sürümü Minecraft Deneme Sürümü
    TürkçeÜcretsiz88.00 MB
  • Sniper 3D Apk Sniper 3D Apk
    TürkçeÜcretsiz2.49 MB