Satranç İnternetsiz

Satranç İnternetsiz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 2,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.6.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2,4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2,4 MB) iOS indir Android indir APK indir

Satranç APK Android İnternetsiz Satranç Oyunu Ücretsiz

Satranç APK indir, Satranç android internetsiz yada online oynayabileceğiniz bedava satranç oyunu oynarken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Satranç (APK), internetsiz satranç oyunu şekilde oynanabilecek en keyifli oyunlardan bir tanesidir. Bu şekilde bir oyun uygulamasını indirip kullanmaya başlarsanız bağımlılık yaptığını ve satrançtan çok keyif aldığınızı görebilirsiniz. Bunu yaparken diğer yandan satrancın aslında teknolojik cihazlarda da çok eğlenceli şekilde oynanabildiğini görebilirsiniz.

Android Satranç oynamayı sevenler iyi bir platformda oynayabilmenin avantajını yaşamalılar. Satranç oyunu indirip, cihazda uzun süreli oynamak hem en iyilerden biri olmayı hem de oyunu tüm kurallarıyla öğrenmeyi sağlamaktadır. Bu bakımdan uygulamayı indirip doyasıya oynamak gerekir.

Satranç İnternetsiz İndir

İnternet bağlantısı olmadan satranç oynamak isteyenler Satranç APK oyunu internetsiz kullanım hakkı tanıyan uygulamayı indirebilirler. Birkaç dakika içerisinde inecek olan uygulama, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uygundur. Cep telefonlarınıza da tabletlerinize indirebilir, internetinizin olmadığı her alanda kolayca indirip kullanabilirsiniz.

İnternetsiz Satranç oyunu kısa süre içerisinde indirilebilen uygulamanın hem çok az yer kaplaması hem de cihazı yormadan oynanabilmesi çok büyük avantajdır. Ne internet bitiren ne de şarj bitiren bir uygulama olmadığı için kolayca indirilip basit şekilde oynanabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Auto Chess Auto Chess
    ingilizceÜcretsiz415.7 MB
  • Heroic – Magic Duel Heroic – Magic Duel
    İngilizceÜcretsiz195 MB