Roll the Ball Slide Puzzle

Roll the Ball Slide Puzzle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu28.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (28.0 MB) Android indir APK indir

Roll the Ball Slide Puzzle Android Bulmaca Oyunu

Roll the Ball: Slide Puzzle apk indir, android mobil bulmaca oyunlarından keyif alanların tercih edebileceği kapsamlı bulmaca uygulamasıdır. Farklı bir oyuna ihtiyacınız olduğunda oyun uygulamasını indirip göz atabilirsiniz çünkü hem beyin jimnastiği yapma hem de ihtiyaç duyulan eğlenceyi verme özelliğine sahiptir. Kısa süre içerisinde oynanabilen, oynanışı da oldukça kolay olan Roll the Ball: Slide Puzzle oyunu zorlayıcı değildir.

Oyuncu elinde olan topu kırmızı kutuya kadar sürüklemek hedefindedir ancak bu süreçte önüne engeller çıkmakta ve gerekirse renkli kutuların yerlerini değiştirmesi icap etmektedir. Her kutunun yerini değiştirmek mümkün değildir çünkü bazıları vidalıdır o yüzden ince hesap yaparak oyuna başlamak gerekmektedir.

Roll the Ball: Slide Puzzle İndir

Roll the Ball: Slide Puzzle indirmek için cihazlarınızın mobil uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Android işletimli cihazlarda herhangi bir sorun çıkarmadan çalışan Roll the Ball: Slide Puzzle android versiyonda en düşük cihazda dahi çalışmaktadır. Yer kaplamayan, çok enerji harcamayan bir oyun olduğu için pek çok kişinin alternatifleri arasında yer aldığı görülmektedir.

    Benzer Programlar

  • Sandwich Sandwich
    İngilizceÜcretsiz14 MB
  • Pepper Panic Saga Apk indir Pepper Panic Saga Apk indir
    TürkçeÜcretsiz53.2 MB