Rocket Royale

Rocket Royale

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.11
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu99.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (99.2 MB) Android indir APK indir

Android Mobil Cihazlar için Aksiyon Silahlı Savaş Oyunu Battle Royale

Rocket Royale apk indir, hayatta kalma temeline dayalı oyunlar arasında en çok sevilen Battle Royale Oyunu android mobil uygulama ve apk versiyonudur. Son dönemlerin en popüler oyunları arasında kabul edilen Rocket Royale oldukça iddialı bir tarza sahiptir. Sahip olduğunuz oyuncu karakteri ile düşmanları yok etmeye odaklı olduğunuz bir oyundur. Düşmanlarınız ise online olarak oyunda yer alan, dünyanın hemen her yerinden katılan diğer oyunculardır.

Oyun uygulamasının temel amacı ölmeden herkesi öldürmenizdir. Bu sayede birinci olmanız ve oyunu birincilikle bitirmeniz mümkün olacaktır. Binlerce kişi tarafından oynanan oyun uygulaması hem sürükleyici hem de oldukça keyif vericidir.

Rocket Royale Özellikleri

Rocket Royale apk oyunu, android işletim sistemine sahip cihazlarda kolaylıkla kullanılabilen bir mobil aksiyon oyun uygulamadır. Cihazınızın mobil marketine gelip buradan oyunu bulmalısınız. Sonrasında indir kısmına dokunup oyunu cep telefonunuza indirmelisiniz. İndirme işlemi birkaç dakika sürecektir. Arkasından kaydınızı tamamlayıp oyuna karakterinizle beraber katılmalısınız.

Oldukça güçlü bir ses düzeyine sahip olan oyun uygulaması aynı zamanda gösterişli ve başarılı grafiklerden oluşmaktadır. Bu özellikleri sayesinde oyundan tat almanız çok daha kolay olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Hollo Ball Hollo Ball
    İngilizceÜcretsiz55 MB
  • Füze Saldırı Nihai Savaş Füze Saldırı Nihai Savaş
    TürkçeÜcretsiz44.40 MB