Robot Cricket

Robot Cricket

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu21 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (21 MB) iOS indir Android indir APK indir

Robot Cricket Android Kriket Spor Oyunu

Robot Cricket APK indir, Robot Cricket APK Android oyununda hızlı robotlara karşı nefes kesen mücadeleler verdiğiniz hassa kontrolleri olan bir kriket spor oyunudur.

Robot Cricket (APK), etkileyici grafikler ve hassa kontrolleri ile oyunculara sıra dışı bir kriket spor oyunu deneyimi sunan oyundur. Eğlenceli bir oyun olan kriket spor oyununda dilediğiniz oyunculardan birini seçerek robotlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Kriket spor oyununda hızlı robotlara karşı mücadele ederken robotları çaresi bırakarak kriket topunu olabildiğiniz uzağa atmalı ve maksimum puanı toplarak ilerlemeniz gerekiyor. Robotlar topu farklı hızlarda ve yüksekliklerde size atıyorlar ve sizlerde topu e iyi şekilde kontrllerle karşılıyor ve sert bir vuruşla gol atmaya çalışıyorsunuz.

Robot Cricket APK indirip oyun içerisinde onlarca farklı sporcu karakterleri ve birçok robot yer alamkatadır. Kriket sporcunuzu Robot Cricket Android APK oyununu kıyafet ve aksesuarlarını değiştirip kişiselleştirebilirsiniz. Seviye atlayara objelerin kilidini açabilir ve güçlü bir kriket sporcu karakteri oluşturabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • NBA 2K20 NBA 2K20
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • Pro Darts 2020 Pro Darts 2020
    TürkçeÜcretsiz85.6 MB