Roblox

Roblox

Versiyon/Sürüm2.37
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu92.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Android Sanal Dünya Oyunu Apk Versiyonu ile Birlikte

Roblox apk indir, Roblox android mobil ile kendi evrenini dünyanı oluşturarak geliştireceğin macera oyunudur. Sanal macera oyunu kategorisinde popüler olan oyunu 5 milyondan fazla indirmeye sahiptir. Roblox 3 boyutlu sanal dünyaları keşfedebileceğiniz, galakside farklı türlere karşı savaşabileceğiniz ROBLOX Apk’de, uzak keşif ekibine de katılabilirsiniz. Böylece farklı ve güzel bir astronot olma deneyimi yaşayabilirsiniz. İnteraktif maceralar sayesinde astronot olmakla kalmaz; dinozor, taş ocağında madenci olmak gibi farklı deneyimleri yaşayabilirsiniz.

ROBLOX Apk, Android cihazlarda oynanabilen bir sanal macera oyunudur. Belli bir türle sınırlı olmayan maceraları tek bir oyun içinde yaşamak istiyorsanız; oyunu mobil cihazınıza hemen indirebilirsiniz.

ROBLOX Apk Özellikleri Nelerdir?

Oyun içinde birbirinden farklı mekanlarda, galaksinin ücra noktalarını keşfedebilirsiniz ve farklı türlerle savaşa girebilirsiniz. Zombilerle savaşabilir, moda şovu içinde yıldızlaşabilir, sanal bir kulüpte takılabilirsiniz. Oldukça fazla seçeneğiniz olan ROBLOX Apk’de yeni yerler keşfettikçe mekanların ve karakterlerin listesi uzamaya devam eder. ROBLOX Android internet bağlantısıyla oynamanız gerekmektedir. Oyundaki milyonlarca sanal kaşifle vakit geçirebilir; gerçek kullanıcılarla büyük oyun topluluklarına katılabilirsiniz.

Oyundaki karakterlerinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir; karakterlere aksesuar takabilir ya da kıyafetlerini değiştirebilirsiniz. Oyunda en önemli özelliklerden birisi arkadaşlar arası oyun içi sohbettir. Oyun ücretsiz olarak indirilebilir ama dilerseniz uygulama içi satın almalardan satın alabilirsiniz.

ROBLOX Apk Nasıl İndirilir?

ROBLOX Apk uygulamasını, Play Store uygulama marketinden arama bölümüne oyun adını yazarak bulabilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda uygulama cihazınıza inecektir. İndirme işlemi tamamlanınca oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB