Roblox indir

Roblox indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.37
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu79.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (79.5 MB) iOS indir Android indir APK indir

Android Sanal Dünya Oyunu Apk Versiyonu ile Birlikte

Roblox apk indir, Sanal macera oyunu kategorisinde popüler olan oyun 5 milyondan fazla indirmeye sahiptir. Roblox 3 boyutlu sanal dünyaları keşfedebileceğiniz, galakside farklı türlere karşı savaşabileceğiniz ROBLOX Apk’de, uzak keşif ekibine de katılabilirsiniz. Böylece farklı ve güzel bir astronot olma deneyimi yaşayabilirsiniz. İnteraktif maceralar sayesinde astronot olmakla kalmaz; dinozor, taş ocağında madenci olmak gibi farklı deneyimleri yaşayabilirsiniz.

ROBLOX Apk, Android cihazlarda oynanabilen bir sanal macera oyunudur. Belli bir türle sınırlı olmayan maceraları tek bir oyun içinde yaşamak istiyorsanız; oyunu mobil cihazınıza hemen indirebilirsiniz.

ROBLOX Apk Özellikleri Nelerdir?

Oyun içinde birbirinden farklı mekanlarda, galaksinin ücra noktalarını keşfedebilirsiniz ve farklı türlerle savaşa girebilirsiniz. Zombilerle savaşabilir, moda şovu içinde yıldızlaşabilir, sanal bir kulüpte takılabilirsiniz. Oldukça fazla seçeneğiniz olan ROBLOX Apk’de yeni yerler keşfettikçe mekanların ve karakterlerin listesi uzamaya devam eder. ROBLOX Android internet bağlantısıyla oynamanız gerekmektedir. Oyundaki milyonlarca sanal kaşifle vakit geçirebilir; gerçek kullanıcılarla büyük oyun topluluklarına katılabilirsiniz.

Oyundaki karakterlerinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir; karakterlere aksesuar takabilir ya da kıyafetlerini değiştirebilirsiniz. Oyunda en önemli özelliklerden birisi arkadaşlar arası oyun içi sohbettir. Oyun ücretsiz olarak indirilebilir ama dilerseniz uygulama içi satın almalardan satın alabilirsiniz.

ROBLOX Apk Nasıl İndirilir?

ROBLOX Apk uygulamasını, Play Store uygulama marketinden arama bölümüne oyun adını yazarak bulabilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda uygulama cihazınıza inecektir. İndirme işlemi tamamlanınca oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Power Painter Apk
    ingilizceÜcretsiz67.9 MB
  • Supreme Duelist Stickman Supreme Duelist Stickman
    İngilizceÜcretsiz26 MB