Revolve8

Revolve8

Versiyon/Sürüm1.11.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu81.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Revolve8 Gerçek Zamanlı Mobil Strateji Oyunu

Revolve8 APK indir, SEGA tarafından Android cihazlar için geliştirilen oyun anime karakterleri ile gerçek zamanlı online kart savaşı yapabileceğiniz strateji oyunudur.

Eğer kart savaş – strateji oyunlarını seviyorsanız Anime karakteriylei gerçek zamanlı savaşlara katılabileceğiniz online strateji oyunudur. Revolve8 Anime kahramanlarıyla sadece 3 dakika gibi kısa süre içerisinde düşman kule ve kahramanlarını yok etmeye çalışıyorsunuz.

Revolve8 apk oyunu SEGA’nın mobil platformlar için yepyeni bir Android strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. SEGA oyunu olması sebebiyle dünyanın dört bir yanından katılan online oyunlarla birlikte savaş arenalarında savaşlara katılıyorsunuz. Karakter kartlarınızı seçtikten sonra takımınızı kurup aranelarda boy gösteriyorsunuz.

Revolve8 Oyunu Nasıl Oynanır

Revolve8 Android oyununda online savaşa katıldığınız esnada kartlar ve anime karakterlerini kontrol etmek tamamıyla sizlerin elinizdedir. Karakter kartınızı seçip arenaya çıkıyor ve daha önce strateji oyunlarında hiç görmediğiniz bir aksiyon izliyorsunuz. En başta bahsettiğim gibi tüm düşmanlarınızı üç dakikada yok etmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz karakterleri geliştirebilir ve kartları birleştirerek güçlerini artırabiliyorsunuz.

Savaştıkça yeni kartların ve büyülerin kilidini açıyorsunuz. 5 farklı Anime karakterlerinin her birinin ayrı hikaye, dövüş stili ve sesledirmesi bulunmaktadır.

Revolve8 Apk Özellikleri

Gerçek zamanlı strateji oyunu
Kule savunma
Online strateji, kart ve savaş oyunu
PvP ve gerçek zamanlı savaşlar
Klan savaşları

    Benzer Programlar

  • Plague Inc. Plague Inc.
    TürkçeÜcretsiz52.2 MB
  • Overdrive City Overdrive City
    Türkçe1.1