Revolve8

Revolve8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu46 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (46 MB) Android indir

Revolve8 Gerçek Zamanlı Mobil Strateji Oyunu

Revolve8 indir, SEGA tarafından Android cihazlar için geliştirilen oyun anime karakterleri ile gerçek zamanlı online kart savaşı yapabileceğiniz strateji oyunudur.

Eğer kart savaş – strateji oyunlarını seviyorsanız Anime karakteriylei gerçek zamanlı savaşlara katılabileceğiniz online strateji oyunudur. Revolve8 Anime kahramanlarıyla sadece 3 dakika gibi kısa süre içerisinde düşman kule ve kahramanlarını yok etmeye çalışıyorsunuz.

Revolve8 oyunu SEGA’nın mobil platformlar için yepyeni bir Android strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. SEGA oyunu olması sebebiyle dünyanın dört bir yanından katılan online oyunlarla birlikte savaş arenalarında savaşlara katılıyorsunuz. Karakter kartlarınızı seçtikten sonra takımınızı kurup aranelarda boy gösteriyorsunuz.

Revolve8 Oyunu Nasıl Oynanır

Revolve8 Android oyununda online savaşa katıldığınız esnada kartlar ve anime karakterlerini kontrol etmek tamamıyla sizlerin elinizdedir. Karakter kartınızı seçip arenaya çıkıyor ve daha önce strateji oyunlarında hiç görmediğiniz bir aksiyon izliyorsunuz. En başta bahsettiğim gibi tüm düşmanlarınızı üç dakikada yok etmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz karakterleri geliştirebilir ve kartları birleştirerek güçlerini artırabiliyorsunuz.

Savaştıkça yeni kartların ve büyülerin kilidini açıyorsunuz. 5 farklı Anime karakterlerinin her birinin ayrı hikaye, dövüş stili ve sesledirmesi bulunmaktadır.

Revolve8 Özellikleri

Gerçek zamanlı strateji oyunu
Kule savunma
Online strateji, kart ve savaş oyunu
PvP ve gerçek zamanlı savaşlar
Klan savaşları

    Benzer Programlar

  • Mafia City apk Mafia City apk
    TürkçeÜcretsiz58.20 MB
  • Doomsday Preppers Doomsday Preppers
    İngilizceÜcretsiz52M