Retrica

Retrica

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.3.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu12 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12 MB) iOS indir Android indir

Android Fotoğraf Çekim ve Efekt Uygulaması

Retrica indir, Akıllı telefonlarda android mobil cihazlarda selfie çekimi ve fotoğraflarınız üzerinde retrica efek filitre ücretsiz uygulamasıdır. Retrica android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dünyaca ünlü mobil cihazların kamera çekiminden daha çok tercih edilen fotoğraf efekt uygulamasıdır. Fotoğraf çekimi uygulaması yüksek çözünürlükte ve bir birinden farklı efektler vererek çekim yapabildiğiniz program ile  kenid fotoğraflarınızı, çektiğiniz nesleri ve bulunduğunuz ortamı çok farklı görüntüler elde ederek çekimler alacağınız kaliteli bir programdır.

Retrica Android logo

Retrica Android

Retrica uygulamasının 80 den fazla farklı efektleri bulunmaktadır. Görtülerinizi siyah beyaz alabileceğiniz gibi kara kalem çizimi şekilleri gibi bir çok  farklı görüntüler alabileceğiniz bir programdır. Retrica app store cihazlarınız ile çekimlerinizi yapmadan retricanın efek kısmından istediğiniz görüntüyü  seçtikten sonra  en güzel fotoğrafları elde edeceksiniz.

Program çekim yapmadan önce efekt verebildiği gibi çekim yaptıktan sonra da retrica efekt yapma ile fotoğraflarınız düzenleyebilir, renk tonlarında değişiklikler yapabilir, ışık yönünde değişiklikleri kolaylıkla yapabileceğniz bir programdır.
Fotğraf efekt uygulaması programın diğer bir dikkat çeken özelliği ise zamanlayıcı özelliği ile  cihazınızı bir yere sabitledikten sonra  poz verme zamanınız olacak ve  cihazınız kendi kendine çekim yapabilecektir.

Retrica (Android) Kısa Özet Özellikleri

 • Zamanlayıcı
 • Seçilebilir kenarlık
 • Rasgele filtre özelliği
 • Ön arka kamera çekim özelliği
 • 80 vintage filtresi

Retrica Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

Retrica Android uygulama selfie ve diğer çekimleriniz için en güzel görünümleri sağlaması açısından tasarlanmış olan fotoğraf çekme mobil uygulamasının ekran görüntüsünde sadece küçük bir karesi çekilerek sizlerin bilgi sahibi olabilmesi açısından paylaşılmıştır.

  Benzer Programlar

 • Cut Cut Cut Cut
  İngilizceÜcretsiz24M
 • Background Changer Background Changer
  İngilizceÜcretsiz13M