Red Ball 4

Red Ball 4

Versiyon/Sürüm1.4.18
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu66.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Red Ball 4 Kırmızı Top Android Mobil Apk Versiyon Beceri Oyunu

Red Ball 4 apk indir, Red Ball 4 kırmızı top şeklinde karakterin atıldığı android macera oyununda kırmızı topu yöneterek yardım etmeniz gerekiyor. Red Ball 4, 50 milyondan fazla kişinin indirdiği ve aktif olarak oynadığı Red Ball 4, oldukça popüler bir macera oyunudur. Red Ball 4 Apk, FDG Entertainment GmbH & Co.KG tarafından geliştirilmiş ve kullanıcılara sunulmuştur. Android cihazınızın sürümü 4.0.3 ve üzeri olan herkes oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilir. Kötü yaratıkların ele geçirip küp şekline dönüştürmeye çalıştığı gezegeni, Red Ball karakterini en iyi şekilde yöneterek kurtarabileceğiniz macera oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Red Ball 4 Apk Özellikleri

Red Ball 4 Oyunun kullanışlılık açısından en önemli özelliği oyun dil seçenekleri arasında Türkçenin yer alıyor olması. Böylece zorluk çekmeden hem kontrolü sağlayabilir hem oyun ayarlarını yapabilirsiniz. Oyun içinde 75 heyecanlı seviye bulunuyor. Atlama, zıplama gibi yönlendirmelerle Red Ball karakterine yardım edebilir ve gezegeni kurtarabilirsiniz. Red Ball 4 Android‘de karakterin farklı fiziki özellikleri, HID kumanda desteği, bulut desteği ve kendine hayran bırakan Boss savaşları oyuna heyecan katıyor. Oyundaki neşeli müzikler de oldukça keyif verici. Red Ball 4 Apk’yi ücret ödemeden cihazınıza indirebilirsiniz ama dilerseniz çeşitli uygulama içi satın almalarla oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Red Ball 4 Apk Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı Play Store üzerinden cihazınıza saniyeler içinde indirebilirsiniz. Oyunu oynarken yanmamaya ve can kaybetmemeye özen göstermelisiniz çünkü oyunda tek seferde kullanabileceğiniz 5 can bulunuyor ve sonrasında bu canların yeniden dolmasını beklemek durumundasınız.

    Benzer Programlar

  • Push’em All Push’em All
    TürkçeÜcretsiz42.0 MB
  • House Designer: Fix & Flip House Designer: Fix & Flip
    TürkçeÜcretsiz03.7 MB