Radyo Podcast iVoox

Radyo Podcast iVoox

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.00
ÜreticiiVoox Podcast y Radio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Binlerce Radyo Kanalı ile istediğiniz ülkenin Radyosunu Dinleme imkanı Sunan Android Radyo Uygulaması

Radyo ve Podcast iVoox indir, radyo dinlemekten keyif alanların tercih ettiği mobil uygulamadır. Radyo ve Podcast iVoox özellikle müzik dinlemek için radyoları tercih edenler, android uygulamalar arasından Radyo ve Podcast iVoox’ı indirebilirler.  Hızlı, kullanışlı, sade ve basit olan uygulama indirildiği andan itibaren kolayca çözülebilir. Gün içinde radyo uygulamasını açıp gün boyu müzik dinleyebilirsiniz.

Radyo ve Podcast iVoox İndir

Radyo ve Podcast iVoox, android işletimli cihazlarla uyumlu çalışır. Dilediğiniz zaman indirip anında kullanabilirsiniz. İndirmek için herhangi bir bedel ödemenize gerek olmaz. Birkaç dakikada içinde hemen aktif şekilde kullanılır.

Dikkatli şekilde kategorilere ayrılmış olan uygulama, planlı ve düzenlidir. İndirdikten sonra kullanmanız çok zor olmayacaktır.

Radyo ve Podcast iVoox Özellikler

Radyo ve Podcast iVoox, canlı şekilde radyo dinlemenizi sağlar. Binlerce radyo kanalına aynı anda ulaşmanızı sağlayan uygulama herhangi bir sınırlama yapmaz.

Radyo dinle uygulaması ile doğrudan ana ekrana taşınan uygulama sayesinde frekanslar arası geçiş yapabilir, ses açıp kapatabilirsiniz. Hangi ülkenin kanalını dinlemek isterseniz dinleyebilirsiniz.

Arama bölümüne sahip olan uygulama kayıtlı şarkılar arasından albüm, sanatçı, söz aratarak dilediğiniz şarkıyı bulmanıza da yardımcı olur.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Mobil Canlı Radyo Mobil Canlı Radyo
    TürkçeÜcretsiz9,0 MB
  • Radio FM Radio FM
    TürkçeÜcretsiz22 MB
  • Radyo Podcast iVoox HAKKINDA YORUM YAZIN