Quizbie

Quizbie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu36M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36M) Android indir

Quizbie Android için Bilgi Yarışması Oyunu

Quizbie indir, mobilde genel kültür yarışmasını online katılımcılarla Tarih, Çoğrafya, Müzik ve Spor sorularını çözebileceğiniz bilgi yarışması oyunudur.

Android platformlara özel olarak geliştirilen online bilgi yarışması oyunu sayesinde genel kültür bilginizi sınayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Genel kültür, Tarih, Çoğrafya, kültür sanat, spor, eğlence, magazin ve eğlence gibi kategoriler bulunuyor. Karşınıza çıkan soruları doğru cevaplar ile yanıtlayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz.

Quizbie uygulamasında takıldığınız sorular olduğunda ipuçlarında yararlanabilirsiniz. Kendi sorularınızı eklenizede olanak tanıyan online bilgi yarışması oyununu farklı kullanıcılarla oynayabilirsiniz. Facebook ile giriş yaparak arkadaşlarınızla oynamanızı mümkün kılmaktadır. Quizbie uygulaması dilerseniz internet bağlantısı olmadan da dilediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Bilgi yarışması oyunu ile genel kültür bilginizi test etmenize imkan tanımaktadır. Quizbie Android işletim sistemi telefon ve tabletler için geliştirilmiştir. Uygulamayı indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir. Ayrıca her hafta düzenlenen liderlik tablosunda en yüksek sıralarda yerinizi almaya çalışıyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • X-Ray Apk X-Ray Apk
    İngilizceÜcretsiz7.7 MB
  • Decision Roulette Decision Roulette
    TürkçeÜcretsiz20.1 MB