PvPets: Tank Battle Royale

PvPets: Tank Battle Royale

Versiyon/Sürüm1.4.1.10225
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu93 MB
ÜreticiIUGO Mobile Entertainment Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Ocak 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

PvPets: Tank Battle Royale Online PvP Tank Oyunu

PvPets: Tank Battle Royale APK indir, çevirimiçi oynanabilen online tank oyunu PvPets: Tank Battle Royale Android sevimli evcil hayvanlar ile aksiyon oyunudur.

Çevrimiçi eğlenceli PvP oyunu olan PvPets: Tank Battle Royale, tank üzerinde giden sevimli evcil hayvanları ile diğer kullanıcılar ile online bir şekilde savaşmanızı sağlayan bir aksiyon online PvP tank oyunudur.

Online PvP tank oyunu arena içerisinde alan belirli zaman içerisinde daralırken, alan içinde en son kalan oyunu kazanmaktadır. Burada amaç yerde bulunan mavi renkli seviye atlama nesnelerini ve bomba şekilli nesneleri alarak daha da güçlenerek rakipleri yenmektir.

Ne kadar toplarsanız o kadar tankınız büyüyecek ve rakiplerinizi alt edeceksiniz. PvPets: Tank Battle Royale oyununda eğlenceli bir şekilde zaman geçirirken, en güçlü tankları elde etmeyi unutmayın. Android ve IOS uyumlu cihazlarda PvPets: Tank Battle Royale APK indirip aksiyon oyununu ücretsiz uygulama marketinden indirebilirsiniz.

PvPets: Tank Battle Royale Android APK indir

PvPets: Tank Battle Royale APK indirip aksiyon oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip tank oyununu ücretsiz online bir şekilde oynayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dragon Manila Legends Dragon Manila Legends
    ingilizceÜcretsiz
  • Dragon Land Dragon Land
    TürkçeÜcretsiz57.8 MB
  • PvPets: Tank Battle Royale HAKKINDA YORUM YAZIN