PTT Bank

PTT Bank

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (25.00 MB) iOS indir Android indir

PTT Bank Mobil Bankacılık Hizmetleri

PTT Bank indir, PTT işlemlerinizi mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirmenize yardımcı olacak faydalı bir uygulamadır. PTT Bank bugün internetin hemen her eve girmesiyle beraber bankalara, postaneye gitmeye gerek kalmadan işlemlerin yapılabilmesi mümkün olmaktadır. PTTBank uygulaması da tam olarak oturduğunuz yerden kalmadan hem posta işlemlerinizi hem de bankacılık işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olmaktadır.

PTT’nin banka sektörüne girmesinin ardından binlerce müşteriye sahip olduğu ve birçok kişi için ideal bir alternatif sunduğu görülmektedir. Bugün bu kurumun resmi uygulaması olarak PTTBank tercih edilebilmekte, kullanıcılar verdiği hizmetten memnun kalmaktadır.

PTTBank İndir

PTT Bank aynı zamanda CepPTT olarak da isimlendirilmektedir. Cep telefonlarından bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler için bu uygulamanın avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. Banka uygulaması şeklinde sisteme sahip olan PTT Bank, para işlemlerinizi birkaç dakikada gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır.

PTT Bank android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmıştır. Kişi, cep telefonuna bu uygulamayı indirdikten hemen sonra birkaç dakikasını ayırarak banka işlemlerini yoluna koyabilmektedir.

PTTBank Özellikler

PTTBank indirdikten sonra para yatırma, para çekme, döviz kurlarını takip etme, PTTCell ile işlem yapma ve TL yükleme gibi hizmetlerden yararlanabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra bankacılık kategorisinde yer alan yatırımlar, kredi kartı detayları ve fatura ödemeleri de bu uygulama üzerinden kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir banka yerine PTT kullanıcılarından biriyseniz bu uygulamayı indirip birkaç dakika içerisinde dilediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • N26 The Mobile Bank N26 The Mobile Bank
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • Senin Bankan Senin Bankan
    TürkçeÜcretsiz62 MB