PowerPoint Viewer

PowerPoint Viewer

Versiyon/Sürüm2007 1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.84 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP//Win2000
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (25.84 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Microsoft Office PowerPoint Dosyası Açma

PowerPoint Viewer 2007 ve 2010 bilgisayarınız üzerinde bulunan PowerPoint dosyası vasıtasıyla hazırlanan veya internet üzerinden online olarak hazırladığınız PowerPoint sunumlarınızın görüntülenmesini sağlayan bir Microsoft PowerPoint Görüntüleyicidir.

Microsoft’un lisanslı ürünü olması nedeniyle her türlü PowerPoint sürümü ile uyum halinde çalışabilmektedir. Dosya boyutu ne olursa olsun, içeriklerin hepsini görüntüleme özelliğine sahiptir. Son derece kullanışlı olan bu program, tamamen ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

PowerPoint Viewer 2007 Özellikleri

Mac ve Windows ile uyum halinde çalışan PowerPoint Viewer office, esasında PowerPoint’in tamamlayıcısı niteliğindedir. Microsoft’un lisanslı ürünü olması sayesinde herhangi bir üçüncü parti yazılımını bilgisayarınıza sokmaz ve virüslerin girmesini önler.

Diğer illegal programlara başvurmanıza gerek kalmadan, her türlü sunumunuzu ve slaytınızı görebilmenizi sağlar. PowerPoint 97 ve üstü tüm sürümleri açmaktadır.

PowerPoint Viewer Ne İşe Yarar?

PowerPoint Viewer 2007, sunularınızı görüntülemek dışında yazdırmanıza da olanak sağlar. Yani dilediğiniz herhangi bir PowerPoint sunusunu önce tam ekran halinde görerek daha sonrasında ise yazdırabilirsiniz. Çıktıları almanızın en güvenli yöntemlerinden bir tanesidir.

Microsoft PowerPoint Görüntüleyici sayesinde, tam ekran deneyimini yaşayarak, slayt gösterinizdeki hataları fark edebilirsiniz.

PowerPoint Viewer 2007 Nasıl Kullanılır?

PowerPoint Viewer 2007’nin kullanımı son derece pratiktir. Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirdikten sonra, 97 ve sonrası herhangi bir PowerPoint dosyasını seçerek görüntüleyebilirsiniz. Program seçtiğiniz dosyayı açar ve tam ekran olarak gösterir. Dilerseniz yazdır seçeneğini kullanarak dosyanızın çıktısını alabilirsiniz.
PowerPoint windows 10 versiyonunuda sitemizden kolaylıkla indirebilirsiniz.

215 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ön Muhasebe Takip Ön Muhasebe Takip
  TürkçeÜcretsiz22 MB
 • Veresiye Takip Veresiye Takip
  TürkçeÜcretsiz4.47 MB
 • Foxit Reader Foxit Reader
  İngilizceÜcretsiz45 MB
 • Microsoft Excel Viewer Microsoft Excel Viewer
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz74 MB
 • PowerPoint Viewer HAKKINDA YORUM YAZIN