Power Painter Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu67.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (67.9 MB) Android indir APK indir

Power Painter Kule Android Savaş Oyunu

Power Painter Apk indir, keyifli vakit geçirebileceğiniz android simülasyon oyunudur. Power Painter 1 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Power Painter ile rengarenk bir oyun deneyim edebilirsiniz. Boyama savaşı olarak da bilinen oyunda kulelerinizi korumalı ve iyi bir strateji ile savaşları kazanabilmelisiniz. ChimpWorks tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan Power Painter Apk Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynanabilmektedir.

Power Painter Apk Özellikleri Nelerdir?

Kulelerinizi birleştirdikten sonra boya dolu top baloncuklarını ateş ederek tüm ekranı boyayabilirsiniz. Yaratıkları boyaya bularken boya baloncuklarınızın sayısına dikkat etmelisiniz. Daha fazla boyama gücü için çeşitli stratejiler geliştirebilirsiniz. Kule savunma savaşları yapacağınız oyunda amacınız mümkün olduğunda hayatta kalmaya çalışmak. Çok sayıdaki oyun seviyesi sayesinde keyif hiç bitmeden devam edebilir. Oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artmaktadır. Oyun görselleri, efektleri oldukça kalitelidir. Karşınıza çıkan yaratıkları yenebilmeniz için çeşitli paintball silahlarını kullanabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Dilerseniz sonradan Premium üyelik satın alarak harika ek özellikleri aktif edebilirsiniz.

Power Painter Apk Nasıl İndirilir?

Power Painter Apk uygulamasını Android sürümünüz 5.0 ve üzeriyse cihazınıza indirebilirsiniz. Cihaz uyumluluğunu cihaz özelliklerinden ya da doğrudan Play Store’ye girerek öğrenebilirsiniz. Cihazınız uyumlu ise Play Store’de indir butonu aktif olarak görünecektir. 51 MB’lık oyun uygulama dosyasını saniyeler içinde mobil cihazınıza indirebilir ve Power Painter Apk’yi emen oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • WWE Mayhem apk WWE Mayhem apk
    İngilizceÜcretsiz487 MB
  • Street Fighter IV Apk indir Street Fighter IV Apk indir
    TürkçeÜcretsiz27.7 MB