Popular Wars

Popular Wars

Versiyon/Sürüm1.0.16
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu58 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (58 MB) iOS indir Android indir APK indir

Popular Wars Apk Android Online Takipçi Kazanma Takipçi Toplama Oyunu

Popular Wars Apk indir, Android aksiyon oyunları arasında yer alan kalabalık oluşturma ve takipçi kazanma oyunu Popular Wars’ı online oynayabilirsiniz.

Popular Wars Apk kalabalık oluşturmaya, takipçilerinizi toplamaya çalışacağınız bir aksiyon oyunudur. 10 milyonun üzerinde insanın severek oynadığı Popular Wars Apk, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde rahatlıkla oynanabilmektedir. Oyun oynanışı ve arayüzü basit olduğundan her yaştan insan oyuna rahatlıkla dahil olabilir.

Popular Wars Apk Özellikleri

Popular Wars Android Apk online oyunun grafikleri çok renkli ama kalite bakımından çok etkileyici olduğu söylenemez. Dış mekanda geçen oyunda farklı detaylara yer verilmiş ama görsel kalitesi orta derecede tutulmuş. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor ama oyun oynanışı için dil desteğine de ihtiyaç yok.

Takipçi kazanma oyununda popüler olmaktan hoşlanıyorsanız, popüler olmak istiyorsanız; harita üzerinden kalabalıkların yer aldığı noktalara ulaşarak takipçilerinizi toplayın ve oluşturabileceğiniz ne kalabalık grubu oluşturun. İnternet bağlantısıyla oynanan oyunda diğer oyuncuların takipçilerini tutarak kazanan taraf olmaya çalışmalısınız. Oyunun kontrolleri mobil cihazlar üzerinden rahatça yapılacak şekilde geliştirilmiştir.

Popular Wars Apk oyun uygulamasını Play Store uygulama marketinden indirebilirsiniz. Cihaz sürümünüz 4.1 ve üzeriyse, cihazınızda 58 MB kadar boş alan varsa indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB