Pinterest

Pinterest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 3,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm6.39
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu95.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1/iOS 7.0/Windows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (95.7 MB) iOS indir Android indir

Pinterest Bilgisayar ve Mobil için Türkçe Fotoğraf Paylaşım Sitesi

Pinterest, masaüstü pc bilgisayara ve android telefona Pinterest Türkçe indir resim paylaşma uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz. Pinterest mobil iPhone ve android uygulaması ile resim paylaşıp koleksiyon oluşturabilirsiniz.

Pinterest Nedir Nasıl Kullanılır

Kullanıcı hesabı açarak resim paylaşımı yapabilir ve resim yayınlayan diğer sayfaları takip edebilirsiniz. Pinterest Türkçe ile hangi konu üzerine olursa olsun dilediğiniz fotoğrafı panonuzda paylaşabilirsiniz. Pinterest masaüstü bilgisayar indirebilir yada mobil android uygulamasını indirip ücretsiz fotoğraf paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Pinterest şık tasarımı ve kolay kullanımıyla öne çıkan Türkçe mobil uygulamasıdır. Pin yaparak fotoğraf paylaşabileceğiniz gibi takip ettiğiniz kişilere ait panoları da görüntüleyebilir, beğeni ve yorum yapabilirsiniz. Özellikle takip etmek istediğiniz kişileri favorilere ekleyebilirsiniz. Android ve iPhone telefon kamerası ile çektiğini fotoğrafları doğruda “Pin”lemek mümkündür.

Bir takipçiniz paylaştığınız fotoğrafa beğeni ve yorum yaptığında bildirim geliyor. Pinterest önerilen sorgular kısmında arama yapabilme özelliği ile daha kullanılabilir olmayı başardı. Takipçilerinizden gelen yorumlara anlık olarak cevap verebilirsiniz. Arkadaşlarınız paylaşacağınız bir fotoğrafa ekleyerek etkileşim sağlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Cut Cut Cut Cut
    İngilizceÜcretsiz24M
  • Background Changer Background Changer
    İngilizceÜcretsiz13M