Perfect Eleven

Perfect Eleven

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (91M) Android indir

Perfect Eleven Android Çevirimiçi Ücretsiz Futbol Oyunu

Perfect Eleven indir, mobilde kendi takımınızı kurup gerçekci bir futbol atmosferi yaşayabileceğiniz Android Perfect Eleven çevirimiçi bir futbol menajerliği oyunudur.

Futbol menajerliği oyununda kendi futbol takımınızı kurup üst sıralara yükselmeye çalıştığınız bir Android futbol menajerliği oyunudur. Kaliteli grafik ekranı ve gerçek futbol atmosferini yansıtan oyun yapısıyla bağımlılık yapıcı etkisiyle dikkat çekiyor.

Futbol takımınızın tüm sorumluluklarını üstlendiğiniz ve yönetebildiğiniz Perfect Eleven Android oyunu çevirimiçi ve tamamen ücretsizdir. Dünyanın dört bir tarafından katılan çevirimiçi oyuncularla futbol mücadelelerine katılıyorsunuz. En yetenekli genç futbolcuları takım kadronuza katarak başarılı olmaya çalışıyorsunuz.

Üst lige yükselme ve diğer takımları yenme mücadelesi verdiğiniz Perfect Eleven oyunu en iyi futbol menajeri olma yolunda ilerleyebiliyorsunuz. En sevdiğiniz gerçek futbol takımları ve oyuncuları yöneterek eşsiz bir menajerlik oyunu deneyimi yaşıyorsunuz. Oyuncuların güçlenmesi için maçlardan önce antremanlar planlıyor ve oyun içerisinde her türlü gerçekci futbol unsurları yer alıyor.

Perfect Eleven oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip çevirimiçi futbol menajerlik oyununu oynayabilirsiniz. Eğer bu tarz futbol oyunlarını seviyorsanız mutlaka indirip oynamanız gerektiğiniz söyleyebilirim.

    Benzer Programlar

  • Golden Boot Apk Golden Boot Apk
    TürkçeÜcretsiz47.2 MB
  • FIFA Futbol Apk FIFA Futbol Apk
    TürkçeÜcretsiz71.2 MB