Payback 2

Payback 2

Versiyon/Sürüm2.104.7
LisansÜcretisz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu97.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Payback 2 The Battle Sandbox APK Android Çete Savaşları Oyunu

Payback 2 APK indir, açık dünya tabanlı oynanan Payback 2 – The Battle Sandbox aksiyon dolu çete savaşı oyununu ücretsiz indirip Android cihazlarda oynayabilirsiniz.

Payback 2 – The Battle Sandbox, Android APK aksiyon oyununu ücretsiz indirip oynayabileceğiniz açık dünya tabanlı bir oyundur. Payback 2 oyunu GTA ve Quake 3 Arena oyunlarını birleştiren bir oyun yapısıyla karşılaşacaksınız.

Tam 9 farklı oyun modu ve 50 kariyer etkinliği bulunan açık dünya tabanlı oyunda aksiyonun tüm renklerini yaşayabilirsiniz. Payback 2 – The Battle Sandbox Android APK oyununda bir çok silah ve araba sayesinde barış, kardeşlik ve sevgi hariç aklınıza gelebilecek her aksiyon ve savaş oyunda yaşıyorsunuz. Bir nevi Arcade tabanlı olan Payback oyununda silah ve tanklarla aradığınız aksiyonu bulabilirsiniz.

Payback 2 – The Battle Sandbox APK indirip sokaklarda dilediğiniz kadar bol çatışmalara giriyor ve kıran kırana araba yarışlarında sürükleyici tarzda bir oyun yapısı buluyorsunuz. Oyun içi satın alma ile açılan oyun modları ve bir çok farklı bonusa ulaşabilirsiniz.

Eğer Payback 2 gibi ilerlemeli aksiyon savaş oyunlarını seviyorsanız Payback 2 APK ücretsiz indirip Android cihazlarınızda büyük bir heyecanla oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya
    TürkçeÜcretsiz123.5 MB
  • Snaker.io Snaker.io
    İngilizceÜcretsiz69 MB