Paper io 2

Paper io 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu48M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (48M) iOS indir Android indir APK indir

Paper io 2 Voodoo Android Beceri Oyunu

Paper io 2 apk indir, mobilde internet bağlantısız oynayabileceğiniz VOODOO’nun basit görselli Android oyununda haritayı boyayarak oynayabileceğiniz boyama oyunudur.

Mobil platformlarda oynayabişleceğiniz Paper io 2 oyunu internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz keyifli bir Android oyunudur. Oyundaki haritayı renklere boyamak için uğraşıyorsunuz. Paper io 2 oyunu çevirimiçi oynanabildiğinide hatırlatmakta fayda var.

Paper io 2 apk oyununda her oyuncunun bir rengi var ve herkes haritayı boyayıp sahip olduğu bölgeyi genişletmek için mücadele ediyor. Oyun başında haritada küçük bir bölgeye sahip oluyorsunuz. Haritadaki yerinizi büyütmek için diğer online oyuncularla karşılaşıyor ve bölgenizi ele geçirmelerine izin vermemek için büyük çaba harcıyorsunuz.

Android boyama oyunu oynarken sol üst köşede haritanın yüzde kaçına sahip olduğunuzu detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz. Karakterinizi kontrol edebilmek için parmağınızı ekranda sürükleyerek ilerletiyorsunuz. Paper io 2 Android oyununu ücretsiz indirip Voodoo’nun bu keyifli beceri oyununu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum. İyi oyunlar dilerim.

    Benzer Programlar

  • Farm Heroes Saga Apk Farm Heroes Saga Apk
    TürkçeÜcretsiz78.1 MB
  • Araba Kullanan Kız Araba Kullanan Kız
    TürkçeÜcretsiz