Paper io 2

Paper io 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.3.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu48M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (48M) iOS indir Android indir

Paper io 2 Voodoo Android Beceri Oyunu

Paper io 2 indir, mobilde internet bağlantısız oynayabileceğiniz VOODOO’nun basit görselli Android oyununda haritayı boyayarak oynayabileceğiniz boyama oyunudur.

Mobil platformlarda oynayabişleceğiniz Paper io 2 oyunu internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz keyifli bir Android oyunudur. Oyundaki haritayı renklere boyamak için uğraşıyorsunuz. Paper io 2 oyunu çevirimiçi oynanabildiğinide hatırlatmakta fayda var.

Paper io 2 oyununda her oyuncunun bir rengi var ve herkes haritayı boyayıp sahip olduğu bölgeyi genişletmek için mücadele ediyor. Oyun başında haritada küçük bir bölgeye sahip oluyorsunuz. Haritadaki yerinizi büyütmek için diğer online oyuncularla karşılaşıyor ve bölgenizi ele geçirmelerine izin vermemek için büyük çaba harcıyorsunuz.

Android boyama oyunu oynarken sol üst köşede haritanın yüzde kaçına sahip olduğunuzu detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz. Karakterinizi kontrol edebilmek için parmağınızı ekranda sürükleyerek ilerletiyorsunuz. Paper io 2 Android oyununu ücretsiz indirip Voodoo’nun bu keyifli beceri oyununu mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum. İyi oyunlar dilerim.

    Benzer Programlar

  • Crowd City Crowd City
    İngilizceÜcretsiz82M
  • Cuties Cuties
    İngilizceÜcretsiz65M