Pacific Warships Epic Battle

Pacific Warships Epic Battle

Versiyon/Sürüm0.6.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu50M
ÜreticiGDCompany
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 gün önce
Güncelleme Tarihi13 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50M) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Pacific Warships Epic Battle Online Deniz Savaşı Oyunu

Pacific Warships Epic Battle indir, Android cihazlara en çok indirilen online oynayabileceğiniz ücretsiz savaş gemisi ve deniz savaşı oyunudur.

Savaş gemisi donanma oyununda bir donanma ve filo komutanı olarak bulunduğunuz online deniz savaşı oyunudur. Android platformlara ücretsiz en çok indirilen deniz savaşı oyunları arasında yer almaktadır.

Pacific Warships Epic Battle oyununda savaş gemilerini yönetiyorsunuz. 100MB altı boyutuna sahip olmasına rağmen son derece kaliteli grafikler sunmaktadır. Deniz savaşı oyunu içerisinde Arrow, Avenger, Spearhead, Eclipse gibi farklı sınıflara sahip olan savaş gemileri yer almaktadır.

Atlantik’ten Pasiflik’e kadar uzanan bir alanda düşmanlarınıza karşı online olarak savaşıyorsunuz. Savaşlara gerçek zamanlı ve karşınıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirmek için savaş gemisi filonuzla denizde çarpışıyorsunuz. Keşfe çıkarak düşman gemilerini tespit ediyor ve batırmak için savaşlar veriyorsunuz.

Oyun içerisinde kullandığınız savaş geminizin görünümünü, gücünü ve zırhını değiştirebileceğiniz çok sayıda yükseltme (upgrade) yer almaktadır. Pacific Warships Epic Battle Android oyunu gemilerinde silah, füze, ana gövde, güverte geliştirmeleri ve daha bir çok silahlar yer alıyor.

Pacific Warships oyununda yetenek ağaçlarınız ne kadar gelişmiş olursa geminizin ve mürettebatınızın gücüde bir hayli güçlü oluyor. Bir nevi yetenek ağacı sizin deniz savaş gemi filonuzun gücünü gösteriyor.

5 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Beetle io Beetle io
  İngilizceÜcretsiz39M
 • Angry BaBa Angry BaBa
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Thunderdogs Thunderdogs
  İngilizceÜcretsiz58M
 • Bullet Battle Bullet Battle
  İngilizceÜcretsiz14M
 • Pacific Warships Epic Battle HAKKINDA YORUM YAZIN