Pacific Warships Epic Battle

Pacific Warships Epic Battle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.6.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu50M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50M) Android indir

Pacific Warships Epic Battle Online Deniz Savaşı Oyunu

Pacific Warships Epic Battle indir, Android cihazlara en çok indirilen online oynayabileceğiniz ücretsiz savaş gemisi ve deniz savaşı oyunudur.

Savaş gemisi donanma oyununda bir donanma ve filo komutanı olarak bulunduğunuz online deniz savaşı oyunudur. Android platformlara ücretsiz en çok indirilen deniz savaşı oyunları arasında yer almaktadır.

Pacific Warships Epic Battle oyununda savaş gemilerini yönetiyorsunuz. 100MB altı boyutuna sahip olmasına rağmen son derece kaliteli grafikler sunmaktadır. Deniz savaşı oyunu içerisinde Arrow, Avenger, Spearhead, Eclipse gibi farklı sınıflara sahip olan savaş gemileri yer almaktadır.

Atlantik’ten Pasiflik’e kadar uzanan bir alanda düşmanlarınıza karşı online olarak savaşıyorsunuz. Savaşlara gerçek zamanlı ve karşınıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirmek için savaş gemisi filonuzla denizde çarpışıyorsunuz. Keşfe çıkarak düşman gemilerini tespit ediyor ve batırmak için savaşlar veriyorsunuz.

Oyun içerisinde kullandığınız savaş geminizin görünümünü, gücünü ve zırhını değiştirebileceğiniz çok sayıda yükseltme (upgrade) yer almaktadır. Pacific Warships Epic Battle Android oyunu gemilerinde silah, füze, ana gövde, güverte geliştirmeleri ve daha bir çok silahlar yer alıyor.

Pacific Warships oyununda yetenek ağaçlarınız ne kadar gelişmiş olursa geminizin ve mürettebatınızın gücüde bir hayli güçlü oluyor. Bir nevi yetenek ağacı sizin deniz savaş gemi filonuzun gücünü gösteriyor.

    Benzer Programlar

  • Minecraft Deneme Sürümü Minecraft Deneme Sürümü
    TürkçeÜcretsiz88.00 MB
  • Sniper 3D Apk Sniper 3D Apk
    TürkçeÜcretsiz2.49 MB