Osmanlı Savaşları Oyunu

Osmanlı Savaşları Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.3.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu74M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (74M) iOS indir Android indir

Osmanlı Savaşları Android Online Strateji Oyunu

Osmanlı Savaşları indir, mobil platformlara indirip oynayabileceğiniz Osmanlı konulu online strateji oyunu çok oyunculu bir Android Osmanlı savaşları oyunudur.

Osmanlı tarihine meraklı olan oyuncuların çok hoşuna gideceğini düşündüğüm strateji oyunu gerçek zamanlı online oyuncularla oynanmaktadır. Osmanlı savaşları oyununda oyunun konusuna ve hikayesine çok az hakim olsanız bile çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

Osmanlı Savaşları oyununun teması oyunun isminden de anlayacağınız üzere Osmanlı imparatorluğuna dayanmaktadır. Strateji oyunu olması sebebiyle oyundaki taktiksel hamleleriniz, savunma ve saldırı stratejileriniz oyunda büyük önem taşımaktadır. Osmanlı ordusunun bir benzerini kurabileceğiniz oyun içerisinde azaplar, lağımcılar, sipahiler, tatarlar, topçular, yeniçeriler ve başıboşlar olarak adlandırılan askeri bir sınıf bulunmaktadır.

Dünyanın dört bir tarafından katılan oyuncularla online Osmanlı savaşlarına katılabileceğiniz oyunda güçlü bir imparatorluk kurabilmek için elinizden geleni herşeyi yapmaya çalışıyorsunuz. Online bir strateji oyunu olması nedeniyle birlik kurup müttefik bulabilmeniz gücünüze güç katacaktır.

Osmanlı Savaşları Android oyunu tamamen Türk yapımı ve ücretsiz indirebileceğiniz bir Android savaş oyunudur. Oyunu mutlaka indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Geometry Dash Lite Apk Geometry Dash Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz57.6 MB
  • Clash Of Clans Apk Clash Of Clans Apk
    TürkçeÜcretsiz103 MB