Orc Dungeon

Orc Dungeon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.21
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu59M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59M) iOS indir Android indir

Orc Dungeon Android Online PvP Savaş Strateji

Orc Dungeon indir, mobil platformlarda ork takımınızı kurup online oyuncularla canavar ve PvP savaşları ve zindanları keşfedebileceğiniz Android strateji oyunudur.

Orc Dungeon Android oyununda canavarlarla savaşıp zindanları keşfedeceğiniz oyunda silah kazan, kahramanları geliştir, bir takım kur ve PvP turnuvalarına katıldığınız Android mobil strateji oyunudur.

Ork Balboa karakteri babası tarafından reddedilen bir ork Prensi olarak karşımıza çıkıyor. Orc Dungeon mobil oyunuda bu ork prensiyle birlikte stratejik savaşlara katılacağımız gibi zindanlar keşfetmeye mahkum edilmiştir. Ancak krallığa geri dönmesine izin verilen tam bir zırh takımı ile düşmanlarının karşısına çıkan bir kahraman olarak adlandırabiliriz.

Oyundaki saldırıları ve savunmasını daha iyi olabilmesi açısından silah zarına uyacak şekilde zar atıyorsunuz. Rulo zarınızı cephaneliğinize dağıtıp bir seçim yaparak oyuna başlıyorsunuz. Orc Dungeon Android strateji oyununda onlarca silah ve kalkan toplayarak karakterimizi geliştiriyoruz. Özel güçlerin kilidini açabilmek için ekipmanınızı güçlendiriyorsunuz. Sizlerde bu tarz PvP savaşlarına, turnuvalarına ve stratejik savaşlara katılabileceğiniz oyunları seviyorsanız hemen Orc Dungeon oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Geometry Dash Lite Apk Geometry Dash Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz57.6 MB
  • Clash Of Clans Apk Clash Of Clans Apk
    TürkçeÜcretsiz103 MB