Onmyoji Chess

Onmyoji Chess

Versiyon/Sürüm3.60.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu58 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (58 MB) iOS indir Android indir APK indir

Onmyoji Chess Android Arcade Türü Strateji Oyunu

Onmyoji Chess APK indir, harika bir deneyim sunan Onmyoji Chess Android APK indirip strateji tabanlı oynanan Arcade türü aksiyon dolu satranç oyunudur.

Onmyoji Chess (APK), Android mobil cihazlarda harika ve farklı bir satranç oyunu deneyimi sunan strateji tabanlı oynanan aksiyon dolu bir mobil satranç oyunudur. Satranç oyunu oynamayı sevenler için Onmyoji Chess hem aksiyon hemde stratejik bir oyun sunmaktadır.

Aksiyon dolu ve stratejik bir havada geçen satranç strateji oyunu kaliteli görselleri ve eşsiz oyun atmosferiyle karşımıza çıkıyor. Onmyoji Chess Android oyununda sıralama tabanlı online maçlara katlıyor ve ve becerilerinizi ortaya koyuyorsunuz. Son derece dikkatli olmanız gereken oyunda farklı tahta skinleriyle daha renkli ve aksiyon dolu bir deneyim yaşabilirsiniz.

Onmyoji Chess APK indirip satranç oynamayı seviyorsanız aksiyon dolu oyunda strateji hamleler yaparak rakipleriniz arasında zafere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Onmyoji Chess APK’sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Auto Chess Auto Chess
    ingilizceÜcretsiz415.7 MB
  • Heroic – Magic Duel Heroic – Magic Duel
    İngilizceÜcretsiz195 MB