Old West

Old West

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22M) Android indir

Old West Android Vahşi Batı Oyunu

Old West indir, Wild West Games tarafından geliştirilen aksiyon dolu Vahşi Batı’da kovboyluk yapacağınız Android için Kovboy Western (Vahşi Batı) mobil oyunudur.

HD grafiklere sahip olan Old West oyununda eski ve çok ünlü bir kasaba şerifini canlandıracağınız. Android Kovboy oyununda kötü adamlara karşı mücadele ederekn birbirinden farklı aksiyon dolu görevleri yerine getirmek için kasabadaki düşmanlarımızla savaşacağız.

Old West oyunu mobil Android cihazlarda mükemmel bir optimizasyona sahip olduğunu görebilirsiniz. Online kovboy western oyununda açık dünyada mücadele edeceksiniz. Aksiyon dolu kovboyculuk oıyununda zaman zaman diyalog sahneleri de karşımıza çıkacaktır.

Vahşi batı oyunu içerisinde adım adım ilerlerken başlarda eğitimlere tabi tutulacaksınız. Oynamayı bilmeyen ve Vahşi Batı oyunlarına yabancı olan oyun severler için bu eğitici adımları takip ederek daha iyi bir oyun çıkartabilirsiniz. Old West oyunu içerisinde ata binerek gitmek istediğiniz alanlara hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Old West Android oyununda kovboy karakterinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyun ayrıca da Android cihazda çok az bir yer kaplamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Hollo Ball Hollo Ball
    İngilizceÜcretsiz55 MB
  • Füze Saldırı Nihai Savaş Füze Saldırı Nihai Savaş
    TürkçeÜcretsiz44.40 MB