Offroad LX Simulator

Offroad LX Simulator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (33 MB) Android indir APK indir

Offroad LX Simulator Apk Android Yarış Simülatörü Oyunu

Offroad LX Simulator apk indir, Android Offroad LX Simulator download ederek 4×4 araçları gerçek bir sürüş deneyimi sunan yarış simülatörü oyunudur.

Offroad LX Simulator oyununda 4×4 araçları kullanabileceğiniz gerçekci bir sürüş deneyimi sunan android yarış oyunudur. Bu yarış oyununu akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 4×4 simülasyon oyunudur.

Eğer sizlerde zorlu arazi koşullarında 4×4 araçları kullanmak istiyorsanız mutlaka Offroad LX Simulator Apk olarak indirebilirsiniz. SUV sınıfındaki bu araçları sürerken gerçekci fizik hesaplamalarıyla karşılaşıyorsunuz. Oyunda detaylarla dolu hasar modellemeleri yer almaktadır. Aracınızla kaza yaptığınızda aracın hasar aldığını unutmayın.

Offroad LX Simulator Android APK oyununda 3 farklı oyun modu yer almaktadır. Bu simülasyon yarış oyununda ilkinde şehir içinde 4×4 arazi araçları kullanabiliyorsunuz. Orman içine yolculuk ve çölde arazi aracını kullanma gibi imkanlar sunmaktadır. Farklı araç seçenekleri bulunan oyun aracın iç kokpitinde araçları sürebiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB