New Star Manager

New Star Manager

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.9.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu78M
ÜreticiFive Aces Publishing
İşletim SistemiAndroid 5.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (78M) iOS indir Android indir

New Star Manager Android iOS Ücretsiz Menajerlik Oyunu

New Star Manager indir, New Star Soccer’ın yapımcısı mobil platformlar için geliştirdiği BAFTA ödüllü popüler Android futbol menajerlik oyunudur.

Android ve iPhone iOS platformlarda oynayabileceğiniz oyunda ligden düşmüş bir takımın başına geçerek kulüp ve oyuncu yönetimini kontrol altına alabileceğiniz ücretsiz futbol menajerlik oyunudur.

Kulüp tesisleri inşa ederek futbolcularınıza antreman yaptırarak New Star Manager oyununa başlıyorsunuz. Takımınızın sponsor seçimi, kulüp çalışanı işe alma, menajer seçimi ve daha bir çok onlarca görev sizleri bekliyor.

New Star Manager Android oyunu mobil platformlara 10 milyonun üzerinde indirmeye ulaşmıştır. Bu güzel futbol oyunu 100 MB altı boyutunda olmasına rağmen harika bir futbol menajerlik oyunu olduğunu söyleyebilirim. Kulüp yönetimi, takım oynanışı, gerçek futbol taktikleri, saha dışı ve saha içi davranışlar, basın, taraftarlar, oyuncu sorunları ve mali durum tamamen kontrol altınızdadır.

Ücretsiz oyunda aldığınız ve başına geçtiğiniz takım ligden düşmüş ancak ligin en iyi kulüpleri arasında yer almak isteyen futbolculardan topluluğundan oluşmaktadır. Sadece takım yönetmediğiniz New Star Manager oyunda sizi uzun ve yorucu bir yolculuk bekliyor.

22 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Flip Diving Flip Diving
  ingilizceÜcretsiz77.00 MB
 • My NBA 2K19 My NBA 2K19
  İngilizceÜcretsiz100M
 • Vista Golf Vista Golf
  İngilizceÜcretsiz37M
 • Pop Shot Soccer Pop Shot Soccer
  İngilizceÜcretsiz41M
 • New Star Manager HAKKINDA YORUM YAZIN