Musixmatch Music Lyrics Player

Musixmatch Music Lyrics Player

Versiyon/Sürüm7.6.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu45 MB
ÜreticiMusixmatch
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Musixmatch Müzik Dinleme ve Şarkı Sözleri Uygulaması

Musixmatch Android Apk indir, popüler müzik dinleme uygulamaları içerisinde yerli ve yabancı müzik dinlerken şarkı sözleri paylaşan ve müzik çalar uygulamasıdır.

Musixmatch Music Lyrics Player, şarkı sözlerini okumayı seven hatırlamaktan keyif alan herkesin uygulamasıdır. Müzik dinlerken herhangi bir şarkının sözünü anlamadığınızda, unuttuğunuzda şarkı sözü uygulamasını kullanabilirsiniz.

Son derece pratik olan Musixmatch uygulaması indirildikten hemen sonra kullanıma açılır. Birkaç dakika içinde merak ettiğiniz parçayı, sanatçıyı ve şarkılarını önünüze getirir. Android uygulamalar arasında birçok benzeri olsa da Musixmatch Music Lyrics Player uygulaması öncelikli uygulamalardandır.

Musixmatch Music Lyrics Player Android APK İndir

Musixmatch Music Lyrics Player Android APK indirmek istediğiniz zaman cep telefonu ya da tabletinizi kullanabilirsiniz. Android işletimli cihazlarda sorunsuz şekilde çalışan uygulama birkaç dakikada inecektir. Musixmatch Android Apk İndikten hemen sonra içeriğine girip aç demeniz yeterlidir. Açtığınızda karşınıza arama motoru, ana sayfa gelir. Sonrasında kategorilerden yararlanarak aramak istediğiniz şarkı sözünü arayabilirsiniz.

Musixmatch Music Lyrics Player Özellikler

Musixmatch Music Lyrics Player uygulaması yerli ve yabancı milyonlarca şarkı sözüne sahiptir. İster yazarak isterseniz mikrofonu kullanarak sözleri bulmanıza yardım eder. Hatırladığınız sözleri mırıldanmanız tüm sözlerin ekranda belirmesini sağlar.

Hızlı, pratik bir kullanımı olan uygulama yanı zamanda sade ve basit bir arayüze sahiptir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • SoundHound SoundHound
    İngilizceÜcretsiz23 MB
  • Müzik Çalar – Audio Player Müzik Çalar – Audio Player
    TürkçeÜcretsiz4.0 MB
  • Musixmatch Music Lyrics Player HAKKINDA YORUM YAZIN