Munchkin io

Munchkin io

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm12.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu74M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (74M) iOS indir Android indir

Munchkin io Android Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu

Munchkin io indir, mobilde gerçek zamanlı savaşlara katılabileceğiniz sevimli karakterlerle aksiyon dolu çok oyunculu savaşlara yapacağınız Android online savaş oyunudur.

Çok oyuncullu savaş oyununda sevimli karakterlerle savaşıyor ve seviyesini yükseltiyoruz. Her seviyede yeni becerileri veya yeni öğeler kazandığınız bir Android online savaş oyunudur. Savaşlarda tacı elde edin, zafer kazanın, altıp toplayın ve yeni karakterlerin kilidini açabilmek için öğeler ve beceriler kazanın.

Munchkin io oyunu online bir oyun olduğu için sıralamadaki yerinizi savaşlarda galip gelerek yükseltmeye çalışıyorsunuz. Savaşlara özellikle seviyenizdeki oyuncularla savaşırsanız galip gelmek daha kolay oluyor. Ancak rakibinizi yenerken çok fazla deneyim düşecektir, bunları toplamalı ve seviye puanlarınızı arttırmalısınız.

Aksiyon dolu oyunda yeterince güçlü olduğunuzda portaldan ve daha güçlü rakiper içeren başka bir dünyaya gitme iznini Munchkin io Android oyununda yakalayabiliyorsunuz. Oyundaki seviye atlama ve diğer online oyuncularla karşılaşmak neredeyse sınırsızdır. Ancak bu güçlü oyuncular arasında hayatta kalabilmek oldukça zor olduğunu belirtebilirim.

    Benzer Programlar

  • Final Fighter Final Fighter
    İngilizceÜcretsiz20M
  • Swamp Attack Swamp Attack
    İngilizceÜcretsiz70M