Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör

Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör

Versiyon/Sürüm3d_v3.1
Lisans3d_v3.1
DilTürkçe
Dosya Boyutu52.7 MB
ÜreticiFreeze Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Modern Tarım Simülatörü Uçağı ve Traktör Oyun Uygulaması

Modern Tarım Simülatörü Traktör apk indir, Modern Tarım Simülatörü android teknolojisi için geliştirilmiş bir çiftlik oyunudur. New Feature Games- Story Based Games firmaları tarafından 4 Aralık 2019 yılında piyasaya sürülen uygulama 1 milyondan fazla indirmeye sahiptir. Oyun türü 3D grafiklere sahip bir tarım simülatörüdür.

Uygulamadaki amaç oyuncuların engellere çarpmadan traktör sürerek tarlalarındaki mahsulleri yetiştirmektir. Modern Tarım Simülatörü Oyunun içerisinde bulunan gereçler en son teknoloji ile ürün yetiştirmeye olanak sağlar.

ABD’de bulunan çiftlikte, güzel bir köy yaşamı senaryosuna sahip olan aplikasyon, içerisinde bulunan çeşitli traktörler ve geliştirmeleri ile en modern tarım uygulamasını kullanıcıya sunar. Modern tarım ile mahsulleri sulamak ilaçlamak ve toplamak kolaylaşır. Çiftliğin içerisinde çiftlik hayvanları mevcuttur.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Euro Truck Driver 2022 Euro Truck Driver 2022
    TürkçeÜcretsiz246.8 MB
  • Idle Landmarks Idle Landmarks
    ingilizceÜcretsiz72M
  • Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör HAKKINDA YORUM YAZIN