Mobile Bus Simulator

Mobile Bus Simulator

Versiyon/Sürüm1.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu60M
ÜreticiLOCOS
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi10 Ocak 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Mobile Bus Simulator Otobüsle Yolcu Taşıma Oyunu

Mobile Bus Simulator APK indir, yolcuları bir şehirden başka bir şehir terminaline Mobile Bus Simulator oyunu ile taşıdığınız otobüs simülasyon oyunudur.

Mobile Bus Simulator oyunu ile gerçekçi manzaralar eşliğinde bir sürüş deneyimi sizleri beklemektedir. Oyun içerisinde; taşıyacağınız yolcuları, istedikleri yere en güvenli ve en hızlı şekilde götürebilir, trafik kurallarına harfiyen uyabilir ve bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

Mobile Bus Simulator APK indir

Trafik ışıklarından otobüsün iç ve dış dizaynına kadar pek çok ayrıntının düşünülmüş olduğu oyunda: farklı kamera açıları, hava durumu ve farklı modlar bulunmaktadır. Kaza riskini ortadan kaldırmak için gece ışıklarını açma gibi detayları atlamamalısınız. Bu eğlenceli otobüs simülatörü Mobile Bus Simulator APK oyununu android sürümlü cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mobile Bus Simulator APK Android oyunu içerisindeki başarınız neticesinde, arkadaşlarınız arasındaki yerinizi de görebilir ve belki de liderliğe oynayabilirsiniz. Oyun dahilinde puan listeleri de bulunmaktadır.

Mobile Bus Simulator Android indir


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Lemon Box Lemon Box
    İngilizceÜcretsiz99M
  • Kafem – Restoran Oyunu Kafem – Restoran Oyunu
    TürkçeÜcretsiz93M
  • Mobile Bus Simulator HAKKINDA YORUM YAZIN