Mobil Canlı Radyo

Mobil Canlı Radyo

Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9,0 MB
ÜreticiRed Black Soft
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Mobil Canlı Radyo Tüm Yerli ve Yabancı Radyo Dinleme Uygulaması

Mobil Canlı Radyo Apk indir, tüm radyolar müzik ve online radyo dinleme uygulaması Mobil canlı radyo Android radyo çalma uygulamasıdır.

Mobil Canlı Radyo ile tüm yabancı ve yerli radyoları sorunsuz ve rahatlıkla dinleyebileceğinizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Mobil Canlı Radyo uygulaması içerisinde dilediğiniz radyo kanallarını favorilere ekleyebilir, filtreleme yapabilir, rastgele kanal seçebilir ve radyo çalarken arka planda yürütebilirsiniz.

Mobil Canlı Radyo APK indir

Mobil Canlı Radyo Android cihazlarınıza indirirken yalnızca 17 MB boyutunda olduğunu hatırlatalım. Yalnızca çevrimiçi bir şekilde radyoyu dinleyebilirsiniz. Mobil Canlı Radyo Android Apk mobil cihazlarınızdan Google Play market üzerinden indirdikten sonra canlı bir şekilde radyo kanallarını takip ederek dinleyebilirsiniz. Android sürümü 4.1 ve üzeri cihazlarda çalışan Mobil Canlı Radyo APK uygulamasından ayrıca özel alarm özelliğini de kullanabilirsiniz. Bununla birlikte uyku modunu da açarak radyonun dilediğiniz sürede kapanmasını sağlayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Radio FM Radio FM
    TürkçeÜcretsiz22 MB
  • Radyo Kulesi Radyo Kulesi
    TürkçeÜcretsiz56.39 MB
  • Mobil Canlı Radyo HAKKINDA YORUM YAZIN