Minecraft Earth

Minecraft Earth

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (64 MB) Android indir APK indir

Minecraft Earth Android Artırılmış (AR) Gerçeklik Oyunu

Minecraft Earth Apk indir, Minecraft Earth dünyanın çok oynanan oyun platformu Minecraft yepyeni Minecraft Earth Android oyununu ücretsiz indirip sanal dünyada macera oyunundaki yerinizi alın.

Minecraft Earth (APK), gerçek dünya içerisinde yani Minecraft artırılmış gerçeklik oyunu yepyeni sürümüyle Android cihazlarına ücretsiz indirebilirsiniz. Artık macera oyunu olan Minecraft oyununu oynama şeklinizin değişeceğini söyleyebilirim.

Sanal dünyadaki aktivite tamamen fiziksel dünyadaki aktivite ile birebir aynı gerçeklik düzeyinde Minecraft Earth Android sürümüyle karşımıza çıkmaktadır. Minecraft Earth Android sürümünde tamamen artrılmış gerçeklik teknolojisini kullanmış olup son derecek sürükleyici bir macera oyunu deneyimi sunuyor.

Minecraft’ın yeni oyununu keşfederken gerçek dünyada hayatta kalma, oluşturma ve araştırmalara yeni bir boyut kazandırıyor. Oyunda gezegene yayılmış bir inşaatçı ve kaşifler topluluğuna katılıyor, inşaatlar için kaynak toplama, artırılmış gerçeklik oyununda gerçek eşya yapıyor ve bu eşyalar ile gerçek boyutlarında yerleştirme yapıyorsunuz.

Bir inşaat oyunu olan artırılmış gerçeklik oyunu olarak karşımıza çıkan Minecraft Earth APK‘sini Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Master for Minecraft-Launcher Master for Minecraft-Launcher
    ingilizceÜcretsiz24.44 MB
  • Minecraft PE Ücretsiz Minecraft PE Ücretsiz
    Türkçe19.0 MB