Microsoft Teams

Microsoft Teams

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Office 365 ile Birlikte Çalışan Şirket içi İletişimi Kolaylaştıran Grup Sohbet İletişim Uygulaması

Microsoft Teams indir, Android mobil Microsoft Teams ile şirket çalışanları kendi aralarında dosya alışverişi sohbet toplantı gibi etkinlikleri kolay bir şekilde yapabilmektedirlerdir. Kalabalık ekiplerin en sık kullandığı uygulamalardan biri. Özellikle hem sohbet etmek hem de fikir alışverişinde bulunup belge transferi sağlamak açısından uygulamanın önemli bir yere sahip olduğu söylenebilir. Microsoft Teams uygulamasını indirdikten sonra cihazdan arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, çalışmalarınızı yürütme şansı bulursunuz.

Microsoft Teams İndir

Android uygulamalar arasında birçok benzeri olsa da Microsoft Teams ayrıcalıklı bir uygulamadır. İndirmek için uygulama marketinize girip indir ve aç demeniz yeterlidir. Ücretsiz şekilde indirebileceğiniz sosyal paylaşım uygulaması anında açılacaktır. Sonrasında profil oluşturmanız ve iletişim kurmak istediğiniz insanlara ulaşmanız sağlanır.

Temel olarak sohbet temelli bir yapısı bulunan Microsoft Teams uygulaması, nerede olursanız olun kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Hareket halinde dahi paylaşım yapabilmenize olanak tanır.

Microsoft Teams Kullan

Microsoft Teams android kullanmak istediğinizde isim ya da mail adresi aracılığıyla kişi aratabilirsiniz. Daha önce konuştuğunuz herhangi biriyle mesajlarınızı kayıt altına alabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken biri sizden bahsettiğinde ya da size doğrudan ulaşmak istediğinde bildirim alırsınız. Anlık aktif olarak kullanabileceğiniz uygulama ile dosya ve belgeleri güvenli alt yapıyla aktarırsınız.

    Benzer Programlar

  • Connecting Singles Connecting Singles
    ingilizceÜcretsiz2.40 MB
  • 99Türkiye 99Türkiye
    TürkçeÜcretsiz11.16 MB