Metal Squad Shooting Game

Metal Squad Shooting Game

Versiyon/Sürüm2.3.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu128,24 MB
ÜreticiONESOFT
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Metal Squad: Shooting Game Aksiyon Oyunu

Metal Squad Shooting Game indir, basit oyun kontrolleri ve 2 boyutlu görselleriyle oyunculara büyüleyici deneyim sunan Metal Squad Android APK aksiyon oyunudur.

OneSoft firması tarafından geliştirilen Metal Squad Shooting Game, 2 boyutlu görseli ile oyunculara farklı deneyim katmaktadır. Basit konsollarıyla oynayabileceğiniz bu oyunu Android marketlerden ve Android APK platformundan indirebilirsiniz.

Metal Squad Android APK indir

Metal Squad Android aksiyon ve macera oyunu olan Metal Squad Shooting Game oyunu 10 milyon kullanıcıdan fazla indirmeye sahiptir. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz ürünler ile daha hızlı ve güçlü bir şekilde gelişebilirsiniz. Metal Squad apk platformunda 121 MB olmak üzere Android sürümü 4.4 üzeri cihazlarda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Metal Squad Shooting Game Android APK platformunda ise Abigames geliştiricisi tarafından sunulmakta ve 285 MB olmak üzere IOS 9 ve üzeri cihazlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dragon Manila Legends Dragon Manila Legends
    ingilizceÜcretsiz
  • Dragon Land Dragon Land
    TürkçeÜcretsiz57.8 MB
  • Metal Squad Shooting Game HAKKINDA YORUM YAZIN