Messenger Lite Apk

Messenger Lite Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm5.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.65 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.65 MB) iOS indir Android indir APK indir

Facebook Sohbet Yazışma Messenger Uygulaması

Messenger Lite Apk indir, Facebook uygulamasıyla bağlantılı olarak çalışan az yer kaplayan Messenger Lite ile hızlı ve kolay bir şekilde arkadaşlarınızla, dünyanın birçok yerinden milyonlarca insanla iletişiminizi koparmadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Facebook üzerinden sizinle iletişime geçen herkes Android Messenger Lite uygulaması aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz. Android işletim sistemli cihazınıza Messenger Lite Apk’yi indirebilirsiniz. 10 milyonun üzerinde indirmeye sahip mesajlaşma uygulamasıyla birçok şey yapabilirsiniz.

Messenger Lite Apk Özellikleri Nelerdir?

Android Messenger Lite mesajlaşma uygulamasıyla sadece mesajlaşmakla kalmaz; sesli arama, görüntülü arama yapabilirsiniz. Messenger Lite Apk ile aktif olan herkesle iletişime geçebilirsiniz. Uygulama içinde sesli ve görüntülü aramaları Wifi bağlantınız üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. Messenger Lite Apk ile fotoğraf, bağlantı, çıkartma gönderebilirsiniz. Messenger Lite Apk hızla cihazınıza iner ve veri tasarrufu yaparak uygulamayı kullanmanızı sağlar. Messenger Lite Apk‘yi Türkçe olarak kullanabilirsiniz ama uygulamanın kullanımı zaten son derece basittir. Messenger Lite Apk tek başına kullanılabileceği gibi Facebook üzerinden bağlantı yapılarak da kullanılabilir. Kişileri arama bölümünden iletişime geçmek istediğiniz kişinin adını yazabilirsiniz. Kişi listenizden de istediğiniz kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda konuşma geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Messenger Lite Apk Nasıl Kullanılır?

Messenger Lite Facebook mesajlaşma uygulamasını Android işletim sistemli cihazınıza Play Store aracılığıyla indirebilirsiniz. Uygulama boyutu 10 MB’ın altındadır ve cihazınıza saniyeler içinde iner. İndirdiğiniz uygulamayı kullanabilmeniz için Facebook girişi yapmalısınız. Giriş yapmanız halinde kişileriniz karşınıza gelecektir.

    Benzer Programlar

  • Facebook Messenger Apk Facebook Messenger Apk
    TürkçeÜcretsiz41.02 MB
  • Facebook Local indir Facebook Local indir
    TürkçeÜcretsiz90.4 MB