Merge Dogs

Merge Dogs

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu58M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (58M) iOS indir Android indir

Merge Dogs Android Köpek Simülasyon Oyunu

Merge Dogs indir, mobilde onlarca sevimli yavrum köpekçikleri eğitebileceğiniz ve yarışlara katılabileceğiniz Merge Dogs Köpek yarış oyunu olarak çok eğlenceli bir Android simülasyon oyunudur.

Merge Dogs Android oyununu ücretsiz indirip sevimli köpekleri eğitebileceğiniz yavru köpek eğitimi Android simülasyon oyunudur. Kaliteli çözünürlük, gerçek ses efektleri ve güzel bir oynanış sunan simülasyon oyunudur.

Oyundaki amacımız yavru köpek satın alarak yavru köpekleri eğiterek yetiştiriyoruz ve onları iyi bir yarış köpeği haline getirmeye çalışıyoruz. Merge Dogs oyununda ilk aşamada yavru köpek yarışı oyununda yavru köpek alarak oyuna başlıyoruz ve seviye atladıkça daha gelişmiş köpekler satın alıyoruz.

Merge Dogs simülasyon oyununda çeşitli ırka ve renklere sahip sevimli yavru köppekler bulunmaktadır. Onlarca farklı köpekleri bir araya getirerek yarış takımı oluşturuyorsunuz. Daha sonra sevimli mi sevimli köpeklerle yarışlar yaparak yeni deneyimler kazanabilirsiniz. Merge Dogs oyunu içerisinde dalmaçyalı, pitbul, doberman, sibirya kurdu ve daha bir çok farklı türde köpekler yer almaktadır. Yarışlar kazanıp seviye atladıkça yeni köpek türlerine sahip olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Farming Simulator 19 Farming Simulator 19
    TürkçeÜcretsiz66.00 MB
  • World Truck Driving Simulator World Truck Driving Simulator
    İngilizceÜcretsiz29 MB