Meow Wars

Meow Wars

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.20
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu78M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (78M) iOS indir Android indir

Meow Wars Android iOS Online Kart Savaşları Oyunu

Meow Wars indir, mobilde Meow kart savaşlarına online olarak katılarak oynayabilieceğiniz büyüleyici karakterleri bulunan kedi temalı kart savaşı oyunudur.

Android ve iPhone iOS uyumlu kedi kart savaşı oyununda doğru kartlarla stratejik hamleler yaparak kartınızın gücünü gösterebileceğiniz online kart savaşı oyunudur. Komutan Catrat’ın demir pençeleriyle Claw Dağı’nın zirvesine ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Meow Wars oyununda zirveye ulaştığınızda karşınıza çıkan düşmanlara karşı etkileyici bir mücadele ortaya koyuyoruz. Her bölümde yeni bir kedi ve kart yeteneğini ortaya koyuyorsunuz. Online PvP düellolarına katılabiliyor veya bir arkadaşınızı davet edebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde tam 8 farklı karakter ve 7 arena arasında seçim şansı sunuluyor. İstediğiniz kart savaşları arenasını ve karakterinizi seçtikten sonra oyuna başlıyorsunuz. Meow Wars Android oyununda bulunan kartların hepside yapay zekaya sahiptir. Kartların eğitimini yaparak gelişimi için yardımcı oluyorsunuz.

Oyunun hikaye modunda dilerseniz çok oyunculu (multiplayer) oynayın. Basit oynanışı, 8 adet elle çizilmiş karakterleri, savaşlara heyecan veren strateji ve 8 yetenek kartı ile mükemmel bir mobil oyun deneyimi sunuyor.

    Benzer Programlar

  • Solitaire Apk Solitaire Apk
    TürkçeÜcretsiz10.9 MB
  • İnternetsiz Batak Apk İnternetsiz Batak Apk
    TürkçeÜcretsiz20.4 MB