MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir Android indir APK indir

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası 12+ Süper Kahraman Dövüş Oyunu

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası indir, Süper Kahraman dövüş oyunu MARVEL’in Kaptan Amerika’nın ve Demir Adam’a; Örümcek Adam’ın Deadpool’a karşı olduğu turnuvada heyecan dolu bir dövüş aksiyonu sizleri bekliyor. Oyunda sizin amacınız ise en büyük MARVEL şampiyonu olmak. Aksiyon oyununda ekibinizi toplayıp maceraya hemen başlayabilirsiniz.

Kabam Games Inc. tarafından geliştirilen ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Apk, farklı platformlarda oynanabilmektedir. Android mobil cihazı olanlar uygulamayı işletim sistemi sürümleri 4.0.3 ve üzeriyse indirip oynayabilir.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Apk Özellikleri

Aksiyon oyununda arkadaşlarınızla birlikte büyük savaşlara hazırlanabilirsiniz. Kuracağınız güçlü ittifaklar sayesinde diğer oyuncuları yenebilir ve şampiyon olabilirsiniz. Kurduğunuz ittifak ekibiyle ittifak macerası serisine katılabilir ve haritaya göre ilerleyebilirsiniz. Online oyunda dünyanın her yerinden farklı ittifaklarla savaşa girebilirsiniz. Oyunda amacınız Marvel evrenin yok olmasını engellemek ki bunun için süper güçlere sahip rakiplerle mücadele etmeniz gerekiyor. Oyun klasik Marvel hikaye anlatımı modunda oynanıyor ve oyun içinde muhteşem, gerçekçi Marvel savaş alanları bulunuyor. Aynı şekilde karakterlerin, efektlerin görsel kalitesi de oldukça iyi. Oyunda dil seçeneği Türkçe yapma şansına sahip olduğunuz için oynanış son derece basit.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Apk Nasıl İndirilir?

Oyunu indirmek için yapmanız gereken cihazınızdan Play Store uygulamasını açmak ve arama bölümüne oyun ismini yazmak. Açılan oyun sayfasında cihazınızın uyumlu olduğu yazıyorsa indir butonuna basarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz.


    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB
  • MARVEL Şampiyonlar Turnuvası HAKKINDA YORUM YAZIN