Minecraft PE Ücretsiz

Minecraft PE Ücretsiz

Versiyon/Sürüm19.0
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi2 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Minecraft PE Ücretsiz Apk Android Oyun Uygulaması

Minecraft PE ücretsiz apk indir, Maps for Minecraft PE Minecraft oyununda yer alan binlerce senaryoyu oynamaya yardımcı olan bir uygulamadır. Yine bir çeşit oyun uygulaması olarak tanımlansa da aslında bu uygulamanın amacı farklıdır. Minecraft PE Ücretsiz oyununda tercih edilebilecek senaryolar yeterli gelmediğine bu uygulamayı indirip dilediğiniz herhangi bir tanesini seçebilirsiniz. Böylece oyunu çok daha uzun süreli olacak şekilde oynayabilirsiniz. Üstelik sıkılmadan herhangi bir senaryodan farklı bir tanesine geçme şansınız da bulunmaktadır.

Minecraft PE apk indirdikten sonra karşınıza 2 seçenek çıkmaktadır. Bunlardan ilki oyunda var olan senaryolar ilki ise dünya oyuncuları tarafından değerlendirilmesi için sunulan senaryolardır. Bunları bir araya toplayan Maps for Minecraft PE, tercihi size bırakmaktadır.

Maps for Minecraft PE Apk İndir

Minecraft PE Ücretsiz indirmek için uygulama mağazanızı ziyaret edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumlu olan uygulama her iki cihaza da sorunsuz şekilde indirilebilmektedir. Sonrasında aç diyerek uygulamayı açabilir, oyun için anında aktif kılabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Blockman Go: Blocky Mods Blockman Go: Blocky Mods
    TürkçeÜcretsiz100.3 MB
  • AddOns for Minecraft PE AddOns for Minecraft PE
    TürkçeÜcretsiz10.3 MB