Maps for Minecraft PE apk

Maps for Minecraft PE apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm19.0
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.9 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi8 Kasım 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9.9 MB) Android indir APK indir

Minecraft Oyununa Yardımcı Apk Uygulama

Maps for Minecraft PE apk indir, Minecraft oyununda yer alan binlerce senaryoyu oynamaya yardımcı olan bir uygulamadır. Yine bir çeşit oyun uygulaması olarak tanımlansa da aslında bu uygulamanın amacı farklıdır. Minecraft oyununda tercih edilebilecek senaryolar yeterli gelmediğine bu uygulamayı indirip dilediğiniz herhangi bir tanesini seçebilirsiniz. Böylece oyunu çok daha uzun süreli olacak şekilde oynayabilirsiniz. Üstelik sıkılmadan herhangi bir senaryodan farklı bir tanesine geçme şansınız da bulunmaktadır.

Maps for Minecraft PE apk indirdikten sonra karşınıza 2 seçenek çıkmaktadır. Bunlardan ilki oyunda var olan senaryolar ilki ise dünya oyuncuları tarafından değerlendirilmesi için sunulan senaryolardır. Bunları bir araya toplayan Maps for Minecraft PE, tercihi size bırakmaktadır.

Maps for Minecraft PE Apk İndir

Maps for Minecraft PE apk indirmek için uygulama mağazanızı ziyaret edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumlu olan uygulama her iki cihaza da sorunsuz şekilde indirilebilmektedir. Sonrasında aç diyerek uygulamayı açabilir, oyun için anında aktif kılabilirsiniz.

maps for minecraf

    Benzer Programlar

  • Minecraft Earth Minecraft Earth
    İngilizceÜcretsiz64 MB
  • BlockLauncher BlockLauncher
    İngilizceÜcretsiz29 MB