Magic Candy

Magic Candy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm5.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17M) Android indir

Magic Candy Android Ücretsiz Şeker Eşleştirme Oyunu

Magic Candy indir, mobilde oynayabileceğiniz klasik zeka oyunu ücretsiz ve rengarenk şekerlerin bulunduğu bir Android şeker patlatma oyunudur.

Android ve iPhone uyumlu oyunda rengarenk içeriklere sahip olan mobil oyunda aynı türdeki şekerleri bir araya getirerek yok etmeye çalışıyorsunuz. Aynı renkteki şekerleri alt alta ya da yan yana getirerek patlatıyorsunuz.

Magic Candy oyununda her bölümde farklı ve karşınıza çıkan şekerler ile bölgeyi yok etmeye çalışıyorsunuz. Klasik şeker patlatma ve şeker eşletirme oyunlarında bildiğiniz üzere belirli hame sayınız bulunuyor. Tıpkı Candy Crush tarzı gibi bir oynanışı bulunan oyunda amacımız tüm şekerleri yok ederek bölgeyi hamle sayımız bitmeden evvel ele geçirmeye çalışıyoruz.

Oyundaki en önemli etken yukarıda belirttiğim üzere hamle sayısıdır. Magic Candy Android oyununda şekerleri yan yana mantıklı bir şekilde getirmelisiniz ki hamle sayınız bitmesin ve daha yüksek puanlar alarak bölümü tamamlayın. 144 farklı seviyenin yer aldığı oyunda zorlu ve bir o kadar da kolay bölümler yer almaktadır. Kolaydan zora doğru giden bölümleri oynayarak büyüleyici görseller ile karşı karşıya geleceksiniz.

Mobilde Magic Candy şeker patlatma oyununu tam 10 milyondan fazla kez indirilmesi, ücretsiz olması ve klasik zeka oyunları arasında en iyi şeker patlatma oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

    Benzer Programlar

  • Cooking Fever Cooking Fever
    TürkçeÜcretsiz29.00 MB
  • Babsy Bebeği Konuşuyor Babsy Bebeği Konuşuyor
    TürkçeÜcretsiz6.60