Lunathorn

Lunathorn

Versiyon/Sürüm15.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu98.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Lunathorn Android Aksiyon ve Savaş Oyunu

Lunathorn APK indir, farklı özel güçleri bulunan savaşçı karakterlerin bulunduğu Lunathorn Android APK indirip oynayacağınız aksiyon dolu rol yapma oyunudur.

Lunathorn (APK), birbirinden güçlü ve farklı özelliklere sahip olan karakterlerden oluşan bir dünyada kendinizi buluyorsunuz. Karanlık güçlere karşı el birliği ile mücadele edeceğiniz ve iblislerin istilasına uğrayan dünyayı kurtarmak için aksiyon dolu anlar yaşacağınızı rol yapma oyunudur.

Aksiyon ve savaş oyunu olarak karşımıza çıkan Lunathorn Android ve diğer mobil platformlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz eşsiz bir rol yapma oyunudur. Yüksek çözünürlükte grafikler sunan ve ürtertici müzikleri ile oyunculara sıra dışı bir deneyim sunan oyunda yapmanız gereken tanrılar tarafından korundan eserleri toplayarak dünyayı karanlık güçlerin elinden kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Lunathorn APK indir dedikten sonra bu aksiyon dolu savaş oyunu olan rol yapma oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz. Lunathorn oyunu içerisinde onlarca savaş kahramanı ve birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca silah bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Egg Wars Egg Wars
    ingilizceÜcretsiz85.5 MB
  • AFK Arena AFK Arena
    TürkçeÜcretsiz99.9