Lumberwhack

Lumberwhack

Versiyon/Sürüm4.3.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (39 MB) iOS indir Android indir APK indir

Lumberwhack İnsanlarla Savaşacağınız Android Oyunu

Lumberwhack Apk indir, vahşi hayvanları eğitip onlardan ordu kurarak insanlarla savaştığınız Lumberwhack: Defend the Wild Android APK oyunu bir aksiyon oyunudur.

Lumberwhack: Defend the Wild (APK), vahşi hayvanlardan büyük bir ordu kurarak insanlarla savaştığınız aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Ormandaki krallığınızı sürdürmek için insanlara karşı savaş açtığınız bir aksiyon oyunudur.

Yırtıcı hayvanları eğiterek dev bir ordu kurarak oynadığınız ücretsiz ve benzersiz bir aksiyon dolu savaş oyunudur. Lumberwhack: Defend the Wild oyununda etkileyici savaş sahneleri ve zorlu sürükleyici bölümleri ile oyunculara farklı bir deneyim yaşatan oyundur.

Lumberwhack: Defend the Wild oyunundaki amacınız ormanda yaşayan hayvanlardan kendinize bir ordu kuruyor ve ağaçları kesmek isteyen acımasız insanlara karşı savaş açıyorsunuz. İnsanlar balta ve elektirikli hızarlar ile ormanı yok etmek istiyor ve bu durumda ormanı en iyi şekilde bir ordu komutanı olarak savunmanız isteniyor.

Ormandaki ordunuza katabileceğiniz panda, leopar, aslan, kanguru, kaplan, maymun ve daha birçok vahşi hayvanlar yer almaktadır. Ayrıca farklı silah ve kesici aletle ile birçok düşman karakteri bulunmaktadır. Eğer bu tarz aksiyon dolu savaş oyunlarını oynamayı seviyorsanız Lumberwhack APK‘sini Android cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Silah Savaşı Silahlar Silah Savaşı Silahlar
    TürkçeÜcretsiz32.4 MB
  • Robbery Bob Robbery Bob
    TürkçeÜcretsiz41.8 MB