LivU

LivU

Versiyon/Sürüm01.01.68
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu79 MB
ÜreticiLIVU Team
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

LivU Yeni İnsanlarla ve Yabancılarla Görüntülü Sohbet Uygulaması

LivU apk indir, LivU Android cep telefonunda görüntülü sohbet uygulaması ile yeni insanlarla ve yabancılarla tanışmanın yanı sıra fotoğraf, video düzenlemesi yapabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.

LivU: Cep Telefonunda Görüntülü Sohbet uygulaması sayesinde sohbet etmek oldukça kolay. Piyasada bulunan android uygulamalar arasından seçim yapmanız gerektiğinde LivU uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bir sohbet uygulaması olarak profesyonel şekilde hazırlanan LivU, güvenlikten içeriğe kadar her detayıyla beğeni kazanır.

Yeni insanlarla tanışabileceğiniz, dünyanın pek çok ülkesinden arkadaş edinebileceğiniz LivU görüntülü sohbet farklı konseptlerle hazırlanır. Birbirinden güzel filtreler ile hem fotoğraf hem video düzenlemesi yapıp konuşmalarınızı renklendirebilirsiniz.

LivU Görüntülü Sohbet APK indir

LivU: Cep Telefonunda Görüntülü Sohbet Özellikler

LivU Android Apk uygulamasında dikkat çeken ilk özellik görüntülü konuşmadır. Alternatiflerinin aksine uygulamanın görüntü kalitesi oldukça yüksektir. Bununla beraber dilerseniz düzenleme ve filtreleme ile konuşma anında daha güzel sohbet ortamı yaratabilirsiniz.

Tamamıyla güvenli olan uygulama güvenlik konusunda hassas. Vermiş olduğunuz kişisel bilgileri saklama, sohbetleri kayıt altına alma konusunda profesyonel hizmet verir.

LivU: Cep Telefonunda Görüntülü Sohbet Uygulaması

LivU Android görüntülü sohbet uygulamasında özenle hazırlanmış menüler bulunur. Menüler arasından size hitap eden animasyonları seçip ana ekranınızı renklendirebilirsiniz.

Uygulamayı indirirken hiçbir sorun yaşamaz, kullanım sürecinde zorlanmazsınız. Tamamıyla ücretsiz olan LivU görüntülü sohbet Apk birkaç dakikada indirilip hemen kullanıma hazır hale getirilir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dual Space – Multiple Accounts & App Cloner APK Dual Space – Multiple Accounts & App Cloner APK
    ingilizceÜcretsiz10.3 MB
  • Hakuna Live Hakuna Live
    TürkçeÜcretsiz104M
  • LivU HAKKINDA YORUM YAZIN