Light-It Up

Light-It Up

Versiyon/Sürüm1.5.4.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu54 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Haziran 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Light-It Up Apk Android Çöp Adam Eğlence Oyunu

Light-It Up Apk indir, Light-It Up Arcade tarzındaki ücretsiz oyunda çöp adamımız ile ilerlemeye çalıştığımız eğlence dolu Light-It Up Android oyununu indirip parma hareket ile oynayabileceğiniz oyundur.

Light-It Up apk, cep telefonlarından oynayabileceğiniz farklı ve keyif veren bir oyun aradığınızda size hitap eden oyunlardan biri olacaktır. Oldukça farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun olan Light-It indirdikten hemen sonra oynanmaya başlayabilmektedir. Light-It Up APK’sini Android cihazlara indiren birçok kişi oyunun bağımlılık yaptığını ve sürekli merak ederek devam edilmek istendiğini dile getirmektedir. Bu bakımdan indirip denemek ve bu oyun uygulamasını cep telefonunda bulundurmak eğlenceli olabilmektedir.

Light-It Up Apk İndir

Light-It Up apk uygulamasını indirebilmek için mobil marketinizi ziyaret edip mağazanızda aratmalısınız. Uygulamayı bulduktan sonra indir diyerek birkaç dakika beklemelisiniz. EN geç 2 dakika içerisinde inmiş olan uygulama daha sonra aç diyerek açılabilmektedir. Arkasından dilediğiniz gibi oyuna başlama şansınız bulunmaktadır.

Uygulamanın en temel özelliği android işletim sistemine göre hazırlanmış olmasıdır. Bu durumda yalnızca cep telefonları değil aynı zamanda tabletlerle de oynayabilmenin mümkün olduğu görülmektedir.

Light-It Apk Özellikler

Light-It Up Android Apk oynamak niyetinde olan oyuncular arcade tarzı çöp adam oyununun temel özelliklerine hâkim olmak durumundadırlar. Bu temel özelliklerin başında tek bir parmakla oynayabilmek yer almaktadır. Light-It Up Android oyununda neon çizimler halinde hazırlanmış olan oyunda parmak hareketiyle karakterinizi hareket ettirebilirsiniz. Bu süreçte amacınız karşınıza çıkan tüm engelleri aşmak ve karakterle olabildiğince uzun yolculuk etmektir. Birbirinden farklı engeller çıkarken sizin de zorlu seviyelerde ne kadar iyi olduğunuz test edilmektedir. Hem refleksleriniz hem de oyunda ne kadar iyi olduğunuz ortaya çıkmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Five Nights At Freddy’s Five Nights At Freddy’s
    ingilizceÜcretsiz50.00 MB
  • Episode Choose Your Story Episode Choose Your Story
    TürkçeÜcretsiz62.2 MB