Lep’s World 3 Oyunu

Lep’s World 3 Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.0.1.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (53M) iOS indir Android indir

Super Mario Benzeri İlerlemeli Oyun

Lep’s World 3 indir, mobilde Super Mario oyununa benzeyen oyunda 120 bölüme sahip ve 4 farklı dünya içerisinde karşımıza çıkan Android beceri oyunudur.

Oyun severlere eğlenceli bir deneyim sunan Android beceri oyunu tıpkı süper mario oyununa benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Lep’s World 3 oyununda köyünüz troller tarafından saldırıya uğruyor ve Lep adlı karaktere trollerle savaşması için yardımcı oluyoruz.

Lep’s World 3 oyunu toplamda 120 bölüme sahip olup, farklı bölüm tasarımlarıda mevcuttur. Güneşli bir günde bir anda ortaya çıkan kara bulutlar ve kötü kalpli troller köyün huzurunu kaçırmaktadır. Leprechaun adlı köye bir grup kötü kalpli bu yaratıklar Lep ve arkadaşlarının yanı sıra köyde yaşayan halkın sahip olduğu maddi kaynakları çalmışlardır.

Lep bazı hırsızlık olayları ve kötülerin köyü huzursuz etmesinden sonra harekete geçmiştir. Lep’s World 3 Android oyununda Lep çok efsane bir maceraya atılıyor. Android oyununda Lep ve arkadaşları kaçırılan herkesi kurtarıp köyün eski huzuruna kavuşması için kıyasıya düşmanlarıyla mücadele ediyorlar. 22 farklı düşmanın bulunduğu oyunda seçebileceğimiz 4 farklı karakter bulunmaktadır.

Facebook üzerindende oynayabileceğiniz Lep’s World 3 oyununu arkadaşlarınızla etkileşime geçerek keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Lep’s World 3 oyunu beceri oyunu olarak tanımlayabilir ve platform üzerinde başarılı bir şekilde ilerleyerek diğer bölümlere geçmeye hak kazanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Color Bump 3D Apk Color Bump 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz42.5 MB
  • Satranç Apk Satranç Apk
    TürkçeÜcretsiz380 MB