Last Shelter Survival Apk

Last Shelter Survival Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.250
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu98M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (98M) iOS indir Android indir APK indir

Last Shelter: Survival Apk Zombili Online Oyun

Last Shelter Survival Apk indir, mobilde zombili strateji oyunları arasında en iyileri arasında yer alan hayatta kalma oyununu Android’de online oynayabilirsiniz.

Kendi kurduğunuz şehirde hayatta kalmayı başaran bir avuç denecek kadar az insanları toplayarak bir ordu kuruyorsunuz. Kurduğunuz bu orduyla zombili strateji oyununda hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

Last Shelter Survival Apk oyunu zombilerin yer aldığı online oynanabilen gerçek zamanlı strateji oyunudur. Tamamen Türkçe arayüzü bulunan oyununu bir hikayesi yok ancak strateji oyunu olduğu için menüler detaylandırılmış ve çeşitli zombilere karşı koyabilmek için silahlar bulunmaktadır.

Zombili Android strateji oyununu anlatacak olursak Türkçe dil desteği olması sebebiyle anlayarak oynamanız daha keyifli hale getiriyor. Zombilerin istilası nedeniyle şehirde kendi düzeninizi kuruyor ve insanlarla kurduğunuz orduyla eşsiz yeteneklere sahip olan kahramanlarla hayatta kalma mücadelesi veriyoruz.

İnsanlarla birlikte zombilere karşı savaştığınız Last Shelter Survival apk oyununda en dikkat çeken özelliği ise zombiler dışında gerçek oyuncuların savaşa dahil olması oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Oyunda kaynakları tüketen ve en güçlü orduya sahip olan oyuncular oyunu kazanıyor.

    Benzer Programlar

  • Mafia City apk Mafia City apk
    TürkçeÜcretsiz58.20 MB
  • Doomsday Preppers Doomsday Preppers
    İngilizceÜcretsiz52M