Laser Punk

Laser Punk

Versiyon/Sürüm1.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (51M) iOS indir Android indir

Laser Punk Android Türk Yapımı Aksiyon Oyunu

Laser Punk indir, mobil için Türk oyun geliştiricisi Oyun Portal’ın hazırladığı neon stili yüksek kalitede görseller sunan ve lazer silahıyla robotları parçalara ayıracağınız Android aksiyon oyunudur.

Laser Punk Android aksiyon oyunu tamamen Türk yapımı yerli mobil aksiyon oyunudur. Lazer silahınızla robotları parçalara ayrırak savaştığınız oyunda odaklanma gücü, sinir mekanızmanızı ve reflekslerinizi ölçmektedir.

Tek dokunuş kontrol sistemiyle istediğiniz her yerde rahat ve keyifli bir oynanış sunan LaserPunk oyunu tamamen ücretsizdir. Düşük boyutlu bir oyun olmasına rağmen şaşırtıcı görseller sunan oyundaki dünyanın kaderini değiştirmek tamamen sizi oyun tarzınıza bağlıdır.

Laser Punk oyununda etkileyici lazer silahlarında birini alarak başta robotlar olmak üzere çeşitli makineleri paramparça ediyorsunuz. İlk bölümlerin kolay olduğu oyunda ilerleyen seviylerinde oldukça zor olduğu bir aksiyon oyunudur. İlerleyen seviyelerde robotlar ve bloklar daha hızlı size doğr geliyor ve blokların hızı sürekli olarak değişiklik gösterebiliyor.

Oyunda en sonra seviye 50. bölüm final bölümü olup ciddi bir refleks ve sabır gerektiren bir oyundur. Eğer sizlerde bu tarz LaserPunk oyunlarını seviyorsanız hemen ücretsiz indirip aksiyon ve savaş dolu oyundaki yerinizi alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Zone Z Zone Z
    TürkçeÜcretsiz98.8 MB
  • Silah Savaşı Silahlar Silah Savaşı Silahlar
    TürkçeÜcretsiz32.4 MB