Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu

Versiyon/SürümGold Run
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu357 MB
ÜreticiOutfit7
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (357 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 Puan 3,00 .5)
Loading...

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Oyna

Konuşan Tom altın peşinde indir, Büyüğü küçüğü demeden milyonların çok beğenerek oynadığı konuşan tom bu kez sonsuz koşu oyunu ile android cihazlar üzerinde altın toplama peşinde. HD kalitede grafik görüntüsü ile harika görseller sunan oyunda tom çalınan altınlarını peşine düşerek macera dolu sonsuz koşu yapıyor.

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunun bir diğer adı olan Talking Tom Gold Run android platformlar üzerinde ücretsiz oynandığını belirteyim. Oyunu indirdikten sonra Tom’un havuzlu evinde sevgilisi ile keyif yaparken bulacaksınız. Konuşan Tom Altın Peşinde Android Oyunu senaryosu Tom’un çok değerli eşyalarının çalınmasıyla başlıyor. Evin içerisinde bulunan altından yapılmış heykellerin ve altınlarının çalındığını gören Tom kedimiz altınlarını geri toplamak için sonsuz koşu için yola koyuluyor. Soluksuz koşturmaca içerisinde geçen heyecan dolu oyunda Tom kedimizin altınlarını geri toplamak için yardım ediyoruz.

Konuşan Tom Altın Peşinde iken Tom, sevgilisi Angela, Ginger, Hank ve Ben kedi karakterleriyle android ve mobil tabletlerde oynama şansı buluyoruz. Kedinin altınlarını çalan hırsız kaçma esnasında düşürdüğü altınları Tom arkasında toplayarak hızla ilerliyor. Tom’un topladığı altınlar ile havuzlu evimizi daha güzel ve güvenli bir hale getirmek için kazandığımız altınlar ile harcama yapıyoruz. Böylelikle puan ve altın toplayarak evin daha güzel ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

2031 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Smurfs Epic Run Smurfs Epic Run
  TürkçeÜcretsiz366 MB
 • Talking Tom Pool Talking Tom Pool
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz133 MB
 • TRT Hayri Uzayda TRT Hayri Uzayda
  TürkçeÜcretsiz232 MB
 • Ateş ve Su Oyunu Ateş ve Su Oyunu
  İngilizceÜcretsiz8.9 MB
 • Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN