Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Puan 3,00 .5)
Loading...
Versiyon/SürümGold Run
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu357 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (357 MB) iOS indir Android indir

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Oyna

Konuşan Tom altın peşinde indir, Büyüğü küçüğü demeden milyonların çok beğenerek oynadığı konuşan tom bu kez sonsuz koşu oyunu ile android mobil cihazlar üzerinde altın toplama peşinde olan oyun uygulamasıdır. HD kalitede grafik görüntüsü ile harika görseller sunan oyunda tom çalınan altınlarını peşine düşerek macera dolu sonsuz koşu yapıyor.

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunun bir diğer adı olan Talking Tom Gold Run android platformlar üzerinde ücretsiz oynandığını belirteyim. Oyunu indirdikten sonra Tom’un havuzlu evinde sevgilisi ile keyif yaparken bulacaksınız. Konuşan Tom Altın Peşinde Android Oyunu senaryosu Tom’un çok değerli eşyalarının çalınmasıyla başlıyor. Evin içerisinde bulunan altından yapılmış heykellerin ve altınlarının çalındığını gören Tom kedimiz altınlarını geri toplamak için sonsuz koşu için yola koyuluyor. Soluksuz koşturmaca içerisinde geçen heyecan dolu oyunda Tom kedimizin altınlarını geri toplamak için yardım ediyoruz.

Konuşan Tom Altın Peşinde iken Tom, sevgilisi Angela, Ginger, Hank ve Ben kedi karakterleriyle android ve mobil tabletlerde oynama şansı buluyoruz. Kedinin altınlarını çalan hırsız kaçma esnasında düşürdüğü altınları Tom arkasında toplayarak hızla ilerliyor. Tom’un topladığı altınlar ile havuzlu evimizi daha güzel ve güvenli bir hale getirmek için kazandığımız altınlar ile harcama yapıyoruz. Böylelikle puan ve altın toplayarak evin daha güzel ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

  Benzer Programlar

 • Garfield Run Garfield Run
  İngilizceÜcretsiz51 MB
 • Cooking Craze Cooking Craze
  ingilizceÜcretsiz
 • Magic Candy Magic Candy
  İngilizceÜcretsiz17M
 • TRT Çiz Bul TRT Çiz Bul
  TürkçeÜcretsiz24M
 • Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN