Konuşan Tom Altın Peşinde

Konuşan Tom Altın Peşinde

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Puan 3,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu77.8 MB
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (77.8 MB) iOS indir Android indir APK indir

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Oyna

Konuşan Tom altın peşinde apk indir, Android ücretsiz oyunları arasında sevilen sevimli tom kedi bu kez altın avı peşinde olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyüğü küçüğü demeden milyonların çok beğenerek oynadığı konuşan tom bu kez sonsuz koşu oyunu ile android mobil cihazlar üzerinde altın toplama peşinde olan oyun uygulamasıdır. HD kalitede grafik görüntüsü ile harika görseller sunan oyunda tom çalınan altınlarını peşine düşerek macera dolu sonsuz koşu yapıyor.

Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunun bir diğer adı olan Talking Tom Gold Run android platformlar üzerinde ücretsiz oynandığını belirteyim. Oyunu indirdikten sonra Tom’un havuzlu evinde sevgilisi ile keyif yaparken bulacaksınız. Konuşan Tom Altın Peşinde Android Oyunu senaryosu Tom’un çok değerli eşyalarının çalınmasıyla başlıyor. Evin içerisinde bulunan altından yapılmış heykellerin ve altınlarının çalındığını gören Tom kedimiz altınlarını geri toplamak için sonsuz koşu için yola koyuluyor. Soluksuz koşturmaca içerisinde geçen heyecan dolu oyunda Tom kedimizin altınlarını geri toplamak için yardım ediyoruz.

Konuşan Tom Altın Peşinde iken Tom, sevgilisi Angela, Ginger, Hank ve Ben kedi karakterleriyle android ve mobil tabletlerde oynama şansı buluyoruz. Kedinin altınlarını çalan hırsız kaçma esnasında düşürdüğü altınları Tom arkasında toplayarak hızla ilerliyor. Konuşan Tom Altın Peşinde apk oyununda Tom’un topladığı altınlar ile havuzlu evimizi daha güzel ve güvenli bir hale getirmek için kazandığımız altınlar ile harcama yapıyoruz. Böylelikle puan ve altın toplayarak evin daha güzel ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    TürkçeÜcretsiz21.7 MB
  • Bubble Wings Bubble Wings
    TürkçeÜcretsiz46 MB